Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok egy olcsó kategóri...

Ajánlanátok egy olcsó kategóriás 30 szemes vitamint?

Figyelt kérdés
Így télire kellene, csak nem vagyok túlzottan tájékozott a témában. Nem volt még soha vitaminom
2013. dec. 30. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
30 db elég kevés, ha naponta kettőt szed az ember. Szerintem vegyél 60 vagy 120 szemes Vitabolicot vagy mega daily one plust.
2013. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mega Daily One! napi 2 kapszula elég lesz belőle.
2013. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyógynövényben szoktam vásárolni a Béres-féle "Aktivál"-kapszulát. Készítik 10 év alatti gyermekeknek, felnőtteknek, és a +50, az idősebbeknek. Ezt veszem, tél elején kb. egy hétig eszek napi 1 szemet, tél végén ismét kb. 1 hétig napi 1 szemet. Benne van minden vitamin és egyéb sók, nyomelemek = immunrendszer felerősítő. Sohasem kap el influenza, és hasonlók. Ha mégis érzem, hogy valami kerülget, akkor néhány napig eszek napi 2-3 szemet, attól függ. Normál esetben a 30szemes elég 2 ősszel és 2 tavasszal. Ára jelenleg 2300 Ft/doboz körül van.

Most reklámozta a TV, hogy a 60 szemeshez adnak további 10 szemet ajándékba. Ez ott éri meg, ha több felnőtt van a családban.

2013. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én multi pro pluszt szedek 3naponta 1 zacsival így egy doboz 3 hónapig húzza, viszont mellette változatosan étkezem, +napi 3000mg c-vitamin, mióta ezeket szedem, tavaly november óta még csak náthás sem voltam...
2013. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az előttem szólóval vitatkoznék, az aktival -ban kb annyi vitamin van, ami épphogy fedezi egy tengerimalac napi szükségletét... parasztvakítás agyonreklámozott vacak...
2013. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondhatsz amit akarsz, több mint 10 éve szedem olyan környezetben mozogva, ahol naponta akár 30 ember is megfordul, tele náthával stb. stb. soha nem kaptam el senkitől semmit, amióta a Béres-Aktivált szedem.

Összetétele u.az, mint az A-Z-ig, vagy más hasonló termékeké, csak jóval olcsóbb.


Nálam nem oszt, nem szoroz, hogy ki mit vesz, és mit szed, én ezzel elégedett vagyok, ezért ezt tudom ajánlani, és tök mindegy, hogy neked milyen véleményed van róla.

2013. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is activalt szedem + mellé C vitamint


Ha netán lebetegszem, akkor nagyon lebetegszem.

2013. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ISS Vitamin Pak, nálam ez a favorit.
2013. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!