Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nyáron jártam 3hónapig...

A nyáron jártam 3hónapig edzeni, csak akaratbéli problémák miatt abbamaradt, szoval most gondoltuk haverral hogy ismét el kellene kezdeni. Mit lehetne tenni? :D

Figyelt kérdés
Mint irtam, edzettem már, de nem volt komolyabb edzéstervem. Ebben kérem segitségeteket. Egy heti edzéstervet tudna kreálni valaki?:) Akkor edzettem mindenre, most viszont a kockahas és a mell formálására törekedünk. Tehát másra nincs is nagyon szuksegunk, csak ennek a kettőnek a szakszerű megosztását. Egyébként fogunk proteint fogyasztani, mindketten 175/180cm magasak, 70-80 kgsok vagyunk. Nem kövérek, talán 2-5 kg felesleg van rajtunk. És hát.. Nyárig kellene az a kockahas:D strand..:) És ha tudnátok a rizs/csirkemell kombón kivul ajánlani valami finomat, ami persze ilyenkor jól jön, nagyon megköszönném. Illetve ha leírtok, esetleg linkeltek hatásos gyakorlatokat:) Hát. Ennyi szerintem:) Előre is nagyon szépen köszönök minden bárminemű segitséget.
2014. jan. 8. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Undorodom az ilyen kis bu..zi g.e.ci ratyiktol jaj kockahas meg mell szetutlegelnelek titeket ratyirambok
2014. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát egy has-mell edzéshez aztán k**va nagy szakszerű edzésterv kell...

Az nem zavar, hogy aránytalanok lesztek? Vagy hogy nem lesztek erősek, mivel a többi izmotok ugyanolyan plötyi lesz?


Amúgy sokkal jobban fejlődik a test, ha minden izmát megedzik, de ti tudjátok. Én erre edzéstervet tuti nem írok, nem támogatom a hülyeséget.

2014. jan. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De butak vagytok xdd ezt nem ugy kell erteni hogy has,mell es semmi mas.. Jaj mindegy is.:) kedves elso. Nemvagy veletlenul cigany? Csak mert azoknak nem kell a kondi metz kigyurjak magukat mikozben epitik a viskojukat:) meg ugye nincs haz es utcakolykok jo erosgyerekek:)
2014. jan. 8. 01:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj ne gyere nekem ezzel a habiszti mosolyal kisgyerek versenyre keszulo testepito vagyok emelet aktivista vagyok egy olyan vilagban ahol nincsenek kamugyuros kis fa.sok akaratgyenge ge.c.ik nyarra kell a kockahas te joeg alazat a sporthoz nulla rajzold fel magadnak
2014. jan. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó hülye gyerekek vagytok!
2014. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!