Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem egy szep adag bananos...

Vettem egy szep adag bananos Jumbo Professionalt. En imadom a banant de ez valami szornyu. Amikor megerzem a szagjat mar attol elfog a hanyinger. Nincs erre a helyzetre valami megoldas? Valami speci keveres, izesites, stb.

Figyelt kérdés
Vagy mehet a kukaba?
2014. jan. 20. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kukába ne merd kidobni, megveszem negyedáron akkor.
2014. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kukaba...kukaba..azt probald meg, foldrol felnyalnam, kajak kiarsz dobni egy par tizezer forintos kieget? amugy meg lehet kapni ilyen aromas fiolakat, keresgelj, bar az inkabb izesitetlen porokhoz, pl aminokhoz jo, de sszerintem neked is hasznodra valhat, parszaz ft.
2014. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tap bela ***** válasza:
mehet a kukába
2014. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok helyen vissza lehet cserélni. Ha például valakinek mogyoró allergiája van és nem tudta, hogy van benne, akkor valószínü, hogy kicserélik.
2014. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pályát tévesztettél, fociznod kéne, haver. oda valók a kis rinyap1csa buz1k.
2014. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!