Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap voltam először kondizni...

Tegnap voltam először kondizni. Bicepszre, tricepszre, meg hátra edzettem. Többi lent?

Figyelt kérdés
Kis súlyokkal edzettem, mivel nem vagyok valami erős, de izmosodni szeretnék és erősödni! Izomlázam van ma. Az jót jelent? Ma mehetek edzeni? Mert akikkel voltam ők azt mondták, hogy rákell edzeni. Amúgy 14 éves vagyok és a társaim is annyiak!
2014. jan. 22. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ráedzeni nem ajánlatos, edzeni mehetsz csak mást eddz, mondjuk vállat, mellet, vagy lábat.
2014. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább pihenj egy napot és utána menj más izomra edzeni.
2014. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz fejlődni rá lehet edzeni. Neked átmozgató edzés kéne egyébként nem osztott.
2014. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyújts le akkor. és mivel még kezdő vagy, nyomj le mindent egy nap heti 2-szer aztán ha folytatod majd kitalálod magadnak a többit. ráedzeni a kondizásban nem jó ötlet
2014. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy átmozhazó?
2014. jan. 22. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
mikor mindent csinálsz. az egész testedet edzed
2014. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!