Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi időbe telik hogy...

Mennyi időbe telik hogy kigyúrjam magamat, úgy hogy nem szedek semmilyen tömegnövelőt vagy proteint?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez már nem tudom hanyadik ilyen kérdés, de én nem pontosan kaptam meg a választ amire vártam. Arra gondolok hogy a fehérjét úgy viszek be hogy pl.: tojást vagy sajtot eszek. Úgy ki bírom magamat egyáltalán gyúrni? És ha igen mennyi időbe telik?
2014. jan. 22. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szilárd kajából tudod fedezni a napi minimál fehérjét, akkor ugyanannyi időbe, mintha tápkieggel pótolnád. Ha tudod hogy sok ilyen kérdés volt már, akkor azt is tudhatnád, hogy a proteinpor, tömegnövelők nem izmosító csodaszerek.
2014. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minimum 1 év.
2014. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andreasss válasza:

4,5 hónapja edzem az első 3 hónap csoda fejlődés volt,aztán beleestem a minden nap edzem sokat túl edzettem magam...

Aztán elkezdtem tudatosan edzeni,végig olvasva a szakértők tanácsait.

1 hónap stagnálás türelem játék mire elkezdtem ismét fejlődni,betartom a 1 nap mell,has 2 nap comb,vádli 3 nap váll,tricepsz,has 4 nap hát,vádli 5 nap kar,has.

Helye étkezéssel igenis lehet nőni és 1 év alatt kigyúrod magad,attól függ kinek mi a kigyúrás :)

Egy biztos a szakértő szavakra hallgatni kell és ha komolyan gondolja az ember elragad az életstilus és az edzés :) Egyél halat,banánt,rízst,csirke mellet,zabpelyhet és tömegnővelőt az sosem árt.

Nem vagyok szakértő,kezdő vagyok,de enni kell tudatosan.

2014. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!