Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alakformáló testépítés fehérje...

Alakformáló testépítés fehérjeporok nélkül is lehetséges?

Figyelt kérdés

Elolvastam a sárga kapszulát, tetszett és át készülök alakítani az életem. Súlyzós és aerob edzést szeretnék végezni, mellette kimért, nekem szükséges tápanyagmennyiséget bevinni. Ez elég ahhoz hogy feszes izmos alakot csinálhassak pár év alatt vagy a szép izmokhoz kell a megnövelt fehérjebevitel porok formájában?


[link]


Hasonló alak a célom csak kicsit arányosabb... Ha kell fehérjepor milyet ajánlotok?

19/L


2014. jan. 27. 11:24
1 2 3 4
 1/34 dirtboy ***** válasza:
79%
ha pótolod a mennyiséget amit a kieg fedezne akkor nem kell kieg.
2014. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
58%
Ha be tudod vinni a szükséges mennyiséget szilárd kajával, akkor nem szükséges. A fehérjeport könnyű és gyors elkészíthetősége, gyors felszívódása, finomsága miatt szeretjük. Meg némelyik (pl. Myprotein) olcsóbb, mint a hús fehérjetartalomra nézve. Na persze attól is függ, mennyiért veszed a húst.
2014. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Tetszik a popsija.


Simán lehet elég fehérjét enni egy 19 éves nőnek szilárd ételből is.

2014. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Értem, csak a porokat azért is mondják ugye, mert edzés után anabolikus állapotban gyors felszívódású fehérje kell ami turmix formájában vihető be a legkézenfekvőbben.
2014. jan. 27. 11:51
 5/34 dirtboy ***** válasza:

meg azért is mert gyorsan elkészíthető,és fogyasztható,valamint a gyomrod sem lesz tele tőle és tudsz még enni is mellé amivel még több tápanyaghoz jutsz.

/persze a mellé evés azt nem edzés utánra értem mert ott 40-50percet várni kéne a szilárd kajával./

2014. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
És ez hány százalékkal gyorsítaná meg a fejlődésed ütemét?
2014. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Proteint táplálék kiegészítő nélkül is lehet edzeni.Az csak egy kis plusz.Én járok edzeni mert szeretek,már évek óta.Úgy eszek mint az átlag ember még is elég sokat izmosodtam,meg erősödtem.
2014. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Számomra az a vicces, hogy a sárga kapszula írója nagy kíváncsisággal nyalizott Mark Walhbergnél aki néhány hét alatt nagy darab lett. Magyarul a kemény szájú okostojás vakarja a fejét. Ha neked tetszett a sárga kapszula könyv én akkor csak mosolygok rajtad:) Ne búlvár gyerekektől tanulj, még ha tapasztalatból beszél.

Tudsz fehérje por nélkül is edzeni, de lassabban. Döntsd el, hogy honnan szerzed a fehérjét. Kajából vagy porból, de szerintem egy formázáshoz nem olyan szükséges a por.

2014. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Kritikusan nézem minden sorát, próbálok utánanézni de nekem tetszik alapjáraton. Meg akkora hülyeségeket nem mond, vannak benne bakik de alapjáraton jó szerintem. :)
2014. jan. 27. 20:42
 10/34 anonim ***** válasza:
67%
Ah a neten találok kapásból egy pár dolgot ami megcáfolja amiket összehord. Egyik 5-10 nap regenálódást ír a másik 2-3 napot és mind a kutatási tényekkel jönnek. Milyen szép már amit ír ez a Bunny gyerek, de én ellenkezőjét csinálom és szépen fejlődtem:D Én azt mondom ez a sárga kapszula könyv is csak rizsa. Azt mondja senki nem lesz olyan mint Vin Disel vagy Arnold Schwarzenegger, ha az ő edzés programjait követjük, de amint hallott Mark Walhberg edzéséről rögtön futott amerikábaXD Nem vicces? Nekem rohadtul az:) Tudod a mondást: bort iszik, vizet prédikál.
2014. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!