Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen edzésnek számít...

Ez milyen edzésnek számít lehetne valamit javítani, cserélni rajta?

Figyelt kérdés

Keresem a hozzám illő legjobb edzést most éppen a mell edzését próbálom a szokásostól eltérően (sima gyakorlatokat alkalmaztam) most lendültem bele ebbe az intezivebb edzésekbe én személy szerint jobban érzem az adott izomcsoportot hogy jobban reagálok rá de hátha valaki aki jobban ért hozzá fel világosít erről az edzésről lenne most szó : Szuper szett:


Pozitív fekve nyomás: 4 sorozatból 10, 8, 8 ismétlés kisebb súllyal, aztán bukásig, amíg csak bírom.

Tárogatás: 4 sorozat 10, 10, 8, 8 ismétlésekkel


Sima sorozat:


Kábeles behúzás: 4 sorozat 15,10,8, ismétlés kisebb súllyal, aztán bukásig, amennyi megy.


Szuper szett:


Kézi súlyzóval ferdepados fekve nyomás: 4 sorozat 10, 8, 8, 6 ismétlésekkel

Áthúzás: 4 sorozat bukásig


Szuper szett:


Fekve nyomó gép: 3 sorozat 10 ismétlés

Fekvőtámasz: 3 sorozat bukásig


Sima szett:


Behúzás: 3 sorozatból 15 ismétlés


Sima szett:


Álló vádli: 3 sorozat 15 ismétlés

Ülő vádli 4 sorozatból 15 ismétlés


2014. jan. 28. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagyok jó matekból de azért a sorozatokat száma igencsak meghaladja a 20-at. Ez borzasztóan nagy volumen, hacsak nem havonta egyszer mellezel... Egyébként akkor is. Tehát érdemes 10-12 sorozatnál azért megállni, mondjuk egy tároatás-áthúzás 3 sorozat szuperszett, és még 4 sorozat nyomás. Amúgy ha az izomérzetet akarod javítani, különös javasolt az izolációs gyakorlatok végzése a nyomások előtt. Másfelől, hogy a behúzás mi, azt nem tudom.
2014. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!