Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkás test eléréséhez...

Peti971012 kérdése:

Szálkás test eléréséhez milyen módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
17éves vagyok 189 cm magas 70 kg és szeretnék egy kis felsőtestet összeszedni. Nekem bőven elég lenne valami ilyen: [link]

#jrndndj
2014. febr. 2. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Tömegelj aztán szálkásíts. (Sárga kapszula c. könyv, builder alapismeretek elolvasása)
2014. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem... és hogyha nem akarok semmi féle tablettát szedni?
2014. febr. 2. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
a multivitaminra gondolsz? Akkor lehet hogy beteg leszel!
2014. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én a különböző tömegnövelőkre gondolok
2014. febr. 2. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem tabletta hanem por, azonbelül meg kaja porított formában (a tömegnövelő általában fehérje + cukor + némi vitamin jobb esetben). Persze ha nem akarsz "szedni" táplálékkiegészítőket akkor nem szedsz és kész! A számodra megfelelő mennyiségű napi tápanyagmenyiség a fejlődés alapja! Sárga kapszula meg egy könyv amiben a testépítés alapjait írják le, és nem szeroidokat ajánlgatnak benne! Olvasd el (google, android market, body.builder.hu)!
2014. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*tápanyagmenyiség bevitele
2014. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
Olvassál a témában, nem adhatunk mindent a szádba.
2014. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!