Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5. éve edzem, sulyomhoz és...

Dejong kérdése:

5. éve edzem, sulyomhoz és edzésmultamhoz képest elég keveset nyomok fekve, /kb .108 max 110 kg/, mit tegyek hogy ez novekedjen? Hogy tudom javítani a fekvenyomásomat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 15:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem ez a súly,amit ide írtam a max, tehát csak egyszerkétszer megy ki,mint utolsó széria
2014. febr. 3. 15:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez valóban nagyon kevés, látnunk kellene az edzéstervedet, és a mell gyakorlatokat amiket végzel, mert itt valami nem stimmel!
2014. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Súlyod?

Eddig az esztétikum volt a cél vagy, hogy minél nagyobb súlyt mozgass meg?

2014. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
103 kiló vagyok....mindig is izomtömegre,minél nagyobb súlyra mentem..
2014. febr. 3. 20:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Fekvenyomás

Döntött pados nyomás kezisulyzoval

Tartogatás

Padlorol nyomás kezisulyzoval

2014. febr. 3. 20:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Tartogatás- tárogatás,elnézést
2014. febr. 3. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor elég gyenge. De ez nem gond, mert simán fellehet vinni csak más edzésterv kell. Én váltanék a helyedben teljes test edzésre és csak a fő gyakorlatokra koncentrálnék.

Guggolás,fekvenyomás,húzódzkodás,evezés,felhúzás,mellről nyomás. Ezekre koncentrálnák főként ha az erő lenne a célom.

2014. febr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!