Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről az új...

Mit gondoltok erről az új jelenségről a testépítésben?

Figyelt kérdés

Nap mint nap olvassuk a kérdéseket, hogy a kezdő testépítőknek mekkora fejfájást okoz, ha nem tudnak edzés után 1 órán belül kajálni. Utánaolvastam a dolognak és arra a következtetésre jutottam, hogy ennek pszichológiai okai vannak.

A jelenség neve: anabolikus kapu zárási pánik.

Szerintetek hogyan lehetne kezelni?



2014. febr. 3. 17:15
1 2
 11/17 dirtboy ***** válasza:

úgy beszéltek róla mintha ez valami főben járó bűn lenne.

szerintem jó ha figyelnek az ilyen dolgokra is,most ha mindenen lazítanánk csak azért mert hobbi akkor aztán tényleg lehetne várni a fejlődést.

én azt vallom hogy ha csinálok valamit azt csináljam jól,tegyem oda magam nem csak el lazázom meg ráfogom hogy óóó ez csak hobbi sz arni lehet bele.


szerintem pont nem a sportoló embereket/gyerekeket kéne ki cikizni azért mert edzés utáni kaján aggódnak.

nekem pl kollégáim azon remegnek hogy hogy cigizzenek bent a cégnél hogy ne vegyék őket észre és itt van 45éves is köztük.

na az ilyen tényleg probléma és már már nevetséges.

2014. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Öö skacok, ez egy afféle L'art pour l'art poén volt: "anabolikus kapu-zárási pánik" :D

Tudjátok: http://www.youtube.com/watch?v=blP_Ch2KoVE

2014. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 dirtboy ***** válasza:

tudom nagyon jól hogy poén lett volna,de

1. minden poén fele igaz,van alapja hogy miért jutott eszébe ez a dolog

2. a válaszok már nem egészen poén irányúak főleg az Andié ami jóformán fel ér egy lehülyézéssel,pedig szerintem nem érdemlik meg azt hogy hülyének legyenek nézve azok akik igyekeznek és próbálnak mindent bele adni.

2014. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dirtboy ***** válasza:
2014. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Andi80018 ***** válasza:
Én csak egy másik nézőpontból írtam, nem azokat nézem le, akik komolyan csinálják, de kötve hiszem, hogy minden 20 év alatti, aki ide ír, olyan komoly testépítő lenne.
2014. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 dirtboy ***** válasza:
nem sikerült megérteni miről beszélek,nem gond
2014. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A kérdés az idióta szójátékon alapult, aztán utána valamit köré kerítettem. Persze így már kinézhető az is, hogy azért ezt a kerettörténetet választottam, mert lenézem a szóban forgó személyek nézeteit, pedig egyáltalán nem szerettem volna lenéző köcsög benyomást kelteni.

Egyetértek azzal, hogy hobbiszinten is érdemes komolyan venni a kajálást még akár ilyen szinten is, de aki ilyen szinten foglalkozik vele, az szerintem érthetetlen, hogy miért írja ki ide, hogy ez a baja. A fogyisok dilijein is szeretünk nevetni, persze ahhoz hozzájárul az is, hogy ott az egész alapteória rossz és röhejes, de az itteni "Ettem egy pizzát, elrontottam a tömegelésemet?" kérdések értelmetlenek.

De nyilván nem olyan szinten degenerált dolgok, hogy ebből viccet lehessen csinálni, de szerintem mégis kicsit abszurd és humoros az efféle eltúlzott pánik, amit persze bizonyos nézetek szerint becsülni is lehetne.

2014. febr. 4. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!