Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez, hogy lehet? Vagy, hogy...

Ez, hogy lehet? Vagy, hogy van? A karom és arányban vele a testem kisebb lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de valamiért kisebb lettem, pedig napi 180g fehérjét viszek be 360-470 g szénhidrát mellett, rendszeres heti 5 edzés mellett, azonban a testsúlyom nőtt 2- 2,5 kg al.

Lehetséges, hogy azért van mert kimérten szedem a fehérjét és nem ugy mint eddig? "Ugyanis elszámoltam magam és szerintem többet szedtem be ugy másfél hónapig...

kb 200- 220 g körül.



2014. febr. 4. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
19/fiú 177cm, 88kg
2014. febr. 4. 18:32
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaszoljak magamnak vagy mi van
2014. febr. 6. 07:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy több szénhidrát kéne neked. Akkor látszik valaki kisebbnek, ha kiürülnek a glikogén raktárjai.

Egyébként se hiszem, hogy te megeszel 360-470g szénhidrátot. Én se tudnék, ahhoz majdnem 1 kiló(!) rizst meg kéne enni. Szerintem te csak 360g rizst eszel meg, az meg nem tiszta szénhidrát.

A fehérjét meg nem kell agyondramatizálni. Ha tömegelsz, nem kell arra annyira figyelni. Inkább szálkásításnál.

Úgyhogy egyél többet.

2014. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. febr. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!