Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomlázra rá lehet gyúrni?

Gunther99 kérdése:

Izomlázra rá lehet gyúrni?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltam a konditeremben, ahol kb. 2 órát szinte folyamatosan gyúrtam, másnap reggel erős izomlázam volt, de elmentem megint konditerembe, ahol a súlyozástól valamennyire helyrejött, de ma reggelre megint izomlázam lett. Érdemes-e hogy elmenjek ma is?

2014. febr. 5. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, biztos jót tesz a regenerációnak. Remélem érzed az iróniát!
2014. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fájdalom egy jel, hogy ne csináld, amit csinálsz. Figyelmen kívül hagyhatod, durva húzódás vagy szakadás lehet a vége. Várni kell, amíg nem kezd magától enyhülni és utána óvatosan, fokozatosan terhelni megint. A megfelelő táplálkozás lerövidíti az izomláz idejét.
2014. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehetni mindent lehet, csak nem érdemes
2014. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne csinál így máskor, mert így nem fog fejlődni az izmod. Pihenni kell az adott izomcsoportnak egy hetet, hogy megfelelően regenerálódni tudjon.
2014. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nekem az a tanácsom, ha nem érzed magad lesújtva vagy ingerültnek, akkor nyugodtan mehetsz edzeni.

Minél többet vagy ott, annál jobb! (Ez függ mondjuk az edzéstervedtől is)

Az izomláz nem mutatja, hogy szükséged van-e pihenő napra, az csak egy nem kívánatos mellékterméke az edzésnek.

Ha túledzesz, azt hidd el tudni fogod. Az azért keményebb mint az izomláz.

2014. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!