Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ropogó váll ellen mit lehet...

Ropogó váll ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Most csináltunk apámmal egy fekvőpadot és már régebben is ropogott a vállam de most is amikor csinálom nem nagyokat hanem kicsiket a jobb vállam a balnak semmi baja ez mitől van?Bemelegítés hiánya vagy mi vegyek porcvédőt?mert volt már olyan hogy fél órákat melegítettem be és akkor is ropogott egyszer nem ropogott amikor fát fűrészeltem és utána nem :D bocsi a sok kérdésért.
2014. febr. 8. 14:27
1 2
 1/11 Valter6672 ***** válasza:
Csak ropog, vagy fáj is? Ízületvédőt sose árt szedni, pl egy Artho Guard nem rossz. Nekem napi 6 kapszula halolajtól is javultak az ízületeim, tégy te is egy próbát.
2014. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak ropog kicsiket
2014. febr. 8. 14:35
 3/11 A kérdező kommentje:
és akkor amikor leviszem magamra a súlyt
2014. febr. 8. 14:35
 4/11 A kérdező kommentje:
egyszer már voltam vele orvosnál 2 hétig fel volt kötve a kezem de az orvos nem mondta hogy kell nekem mert még fiatal vagyok (20 éves)
2014. febr. 8. 14:38
 5/11 Valter6672 ***** válasza:
Nekem fáj is, fekvenyomni sokszor nem tudom, mert annyira fáj a vállam, erősen koncentrálnom kell a gyakorlatra, hogy jó legyen. Mihez vagy te fiatal?:D
2014. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó kérdés :D és azt a halolajt hol lehet venni milyen boltba?Bocsi még nagyon az elején járok és már meguntam a felesleget ami rajtam van ezért elkezdtem újra edzeni főleg hogy most már fekvőpadom is van.A fiatal vagyok még:ezt arra értette (gondolom) hogy még jók az izületeim semmi bajom nincs persze amikor másnap mente be hozzá akkor már iszonyatosan fájt ahogy mozgattam azóta nem csinálom azt a gyakorlatot :)
2014. febr. 8. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne halolajat vegyél erre elsősorban. Sima ízületvédő és pihentetés, pár hét múlva megszünteti a problémát. Egyébként ezeknek nincsenek korhoz kötve szóval üdvözlöm az orvosod...
2014. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a pihentetés az lenne hogy nem edzek a fekvőpadon?
2014. febr. 8. 15:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Vagy úgy értendő hogy másnap pihenőnap?Mert akkor az meg van mert hétfő edzés kedd pihenő szerda edzés csütörtök pihenő péntek edzés utána pihenők megint
2014. febr. 8. 15:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Még ha nem is kimondottan az hogy nem edzel egyáltalán, de a lehető legkevésbé erőltesd a vállad. persze tudom hogy ha edz az ember akkor nem elvárható hogy 2-3 hétig ne eddzen, de már akkor is sokat fog segíteni ha csak odafigyelsz és kíméled. :)
2014. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!