Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények erről?

Kakao01 kérdése:

Vélemények erről?

Figyelt kérdés

Csak azért mert elég jó árban van a tartalmához képest.

[link]



#protein #mex american standard whey
2014. febr. 9. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

a linkre kattintva alul van egy ilyen mező hogy:


TERMÉK EDDIGI ÉRTÉKELÉSEI


Lacihun1978 - 2014.01.21. (18:52) | Értékelés:

Szerintem nagyon jó fehérje. A csokisat próbáltam vízzel és remek ízű. Érdemes pohárban felkeverni,mert ragad az edény oldalára. Miután megittuk külön ízélmény a csokipépet kikanalazni,ami lerakódott. Árban verhetetlen és semmivel sem tud kevesebbet mint a drágább tejsavók. Nekem semmilyen kiütésem nem lett tőle. Álagra ugyanolyan mint a Scitec tejsavói,csak sokkal olcsóbb.Ezután ezt veszem,ég veled Scitec! :-)

Jani1987 - 2014.01.17. (11:08) | Értékelés:

Senkinek nem ajánlom, rossz minőségű, nehezen emészthető tejsavó (vagy ki tudja mi, az állaga alapján leginkább sima tejfehérje koncentrátumra hajaz). Olyan ragyák jöttek ki rajtam tőle, mintha kokszolnék. Eddig egyik tejsavóval sem volt gondom, csak ezzel, pedig már jó pár kilót elfogyasztottam.



Szerintem ennél többen ide se fognak írni, 1000 fajta termék van, és kb néhány ember van itt aki tud is véleményt mondani, de mindről úgysem tudnak..

2014. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!