Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vérvétel kimutatja azt, hogy...

Vérvétel kimutatja azt, hogy szteroidoztam?

Figyelt kérdés
Szemes kúrát tervezek csinálni (genesis metha) és rendészeti sulira fogok továbbmenni és elvileg ott vérvételt is vesznek. Ezért érdekelne, hogy kifogja azt mutatni hogy letoltam most 1 szteroid kúrát?
2014. febr. 9. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki tudják mutatni a vérből, ugyanúgy mint a drogokat, de sima vérvételnél szerintem ezeket nem nézik.
2014. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ha eltelik bizonyos idő, akkor már ha arra keresnek se tudják kimutatni elvileg. Ebből mi igaz?
2014. febr. 9. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy mit szeretnének a véredből megállapítani. Természetesen ha a vizelet kimutatja akkor a véred is. Bár akkor sincs semmi ha kimutatja. Persze csak ha elmúltál 18 és nem gáz hogy kiderül a szüleid miatt.
2014. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

jelenlegi szabályozás szerint

ha nem vagy még 18 akkor elég nagy bajban is lehetsz, az orvos, hivatalból értesíteni fogja a rendőröket, ha elmész az adataidat átadja nekik, vizsgálat indul ellened.

mivel júliustól majdnem a kábítószerekkel megegyező mértékű lett a szteroid fogyasztás és forgalmazás büntetése is.

ha elmúltál már 18 , és kiderül a vérvételnél vagy a vizeletből, ugyanez lesz.

üdv

2014. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Egyébként ne mond már, hogy ugyanaz a szteroid mint a drog. Csak az árusítását bünteti a törvény, saját magadat úgy károsíthatod ahogy akarod. Magadnak szedheted a szterót, csak árulni nem lehet. Azt bünteti a törvény, de ott is a mennyiség a lényeg.
2014. febr. 9. 21:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs törvény a használatra.
2014. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

akkor úgy látom,ti tévedtek.


a törvény ugyanis kimondja...


"Aki a teljesítményfokozó szerrel visszaélés bűntettre irányuló előkészületet követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


magyarán mondva, ha megszerzed, magadnál tartod, és igazoltatásnál, vagy egyéb esetnél ez kiderül, akkor a fentebb leírt törvényi alkalmazás érvényesül...


[link]


és bizony ezt még tovább fogják szigorítani, hiszen, ne hogy már az adófizetők pénzéből legyen gyógyítva az , aki szánt szándékkal magát károsítani akarja főleg, úgy, hogy manapság ezekből már eredetit, nem lehet utcán kapni.

2014. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az adófizetők pénzéből károsítják magukat....cigi, pia, mesterséges színezékek és szarok... Ha van nemzeti dohánybolt, és lesz nemzeti italbolt, akkor lehetne nemzeti szteroidbolt is. Viccet félre téve. A törvény egy szar. Meg lehet nézni azoknak az embereknek az életmódját akik ezeket használják ésszel, azokéval akik cigiznek, vagy alkoholisták. Természetesen semmi jogon felülírni a törvényt, ezt csak az miatt írtam le hogy beszélünk itt az adózók pénzéről. Nem beszélve a gyógyszermaffiáról. Napi szinten átlagosan 22 magyar hal meg a gyógyszerek miatt, az országot a fejesek tudatosan mérgezik, amit aztán újabb gyógyszerekkel kezelnek, és azoktól akarják megvonni a doppingot, akik lehet hogy a későbbiekben az ország hírnevét emelik? VICC! Valaki mondjon olyan sportot ami nem a doppingról szól...


Egyébként meg lehet beszélni rendőrökkel hogy mi van ha találnak nálad... ugyan úgy megvan mennyiségre szabva. Túlságosan fel lett fújva ez a dolog anno mikor életbe lépett a törvény. Máskülönben ha ennyire vennék szigorúan akkor a testépítők miért nincsenek még sitten? Versenyszerűen csinálom, és hidd el tudom mennyire veszik szigorúan :)


Úgyhogy a válaszom: ha elmúltál 18 és doppingszert mutat a vérvétel mint átlag embernek, akkor pont leszarja mindenki, és semmit nem csinálnak veled. Ettől függetlenül persze senkinek nem javaslom élsporton kívül!

2014. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egészség.szépség. Teljesen neked adok igazat. Mindenki csak felfúja ezt az egészet, közben meg tényleg nincs ekkora büntetőkönyv ez ellen. Az árusitásáért harapnak a legjobban, a többi kb le van szarva. Csak szeretnek a bolhából elefántot csinálni.
2014. febr. 9. 22:10
 10/12 anonim válasza:

kedves egeszseg szepseg!


az adófizetők pénze megemlítése kapcsán és a gyógyítást írtam, a törvényi szigorítással kapcsolatban, hogy ezért fogják szigorítani...sok a kamu szer, ami kitudja milyen hatást, mellékhatást okoz, és bizony, azt az adóból fogják majd a leendő páciensnek a kezelését megfinanszírozni...

a többit csak te raktad hozzá, nem tudom aki más egyéb károsító anyagot használ, mint amit te említettél, azt minek kell itt felhozni?

szerintem ez a törvény nagyon gyenge, pl a francia változathoz képest, ahol ha jól emlékszem, még a kreatin!!!!!!!!! is felkerült a doppingszerek közé, de ez már abszurd! de van ilyen!

azért nálunk nem ilyen szigorú, de támogatnám, hogy át legyen írva...hiszen, és most nem a versenysportról beszélünk, egy ilyen hobbigyúrós oldalon, mert az kicsit más dolog, egy átlag fiatal, nehogy már utcáról, kamu, ált mindenféle vacakkal felütött szert vegyen már...bűntelenül???

mennyiségi korlátozás még nincs,de azért megnézném azt a rendőrt, aki ruházatátvizsgálásnál, pl 10 ampulla injektálható szert talál nálad....mehetnél az előállítóba,azt borítékolni lehet.

testépítők még nincsenek börtönben????

tényleg, aki forgalmazta, azok közül párnak már megvolt a gyorsított eljárású felelősségre vonása is.és így is van rendjén, nem tudom mirét jutott oda kis hazánk, hogy már a tizenéves kamaszok is, a teremben azzal dicsekedtek, h mennyi szemest használnak, és a netről rendelték....ez a vicc, és nem az amit te írtál!!

és főleg az, h ezekben ki tudja milyen anyag volt, és az mit okozott, mert ugye az eredetihez nem sok köze volt.

üdv:)

és szép estét

2014. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!