Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan rendelitek a MyProteint...

Honnan rendelitek a MyProteint és van lehetőség hogy postán vegyem át?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szüleimnél lakok. Édesanyámék nem díjazzák hogy netről akarok rendelni fehérjét, meg inkább költik másra a pénzt. Hétvégente melózok, én fizetném a proteint, de szüleim miatt akkor se szeretném házhoz rendelni. Meg lehet oldani hogy pl. postán vegyem át? Illetve ti honnan rendelitek, mert ahogy láttam, már nem csak muscleteam foglalkozik vele itthon. Köszi szépen a normális válaszokat!
2014. febr. 16. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A szállítás általában futárszolgálatokkal történik, nem postán. Ők egy megadott címre viszik a cuccot, esetleg ha van egy olyan barátod, aki segít, vihetik hozzá. Az adott webshoptól függ, hogy melyik futárcéggel dolgoznak, azok milyenek, a szállítási költség, ésatöbbi.


A Muscleteam egy teljesen jó hely.

2014. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!