Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout?

Street workout?

Figyelt kérdés
Volna egy problèmàm... Elkeztem kb 2 ève a street workoutot.... Jol ment meg minden amig csak eltört egyszer a bal kezem, 1 èvre rà mèg egyszer, idèn meg a jobb könyököm szkanderben... Elèg sulyos volt a törès megkellett operàlni... 2 csavart(szegecset,vasat) tettek bele... Elèggè elkeseredtem mert amikor levettèk a gipszet nem tudtam a kezemet mozgatni.... az izmaim eltüntek teljesen rolla... màr 3 hónap telt el a baleset òta, de, mèg mindig nem 100%os... szerintetek fog mèg majd ujra menni a workout?! Nem tudnàtok nekem valamilyen tanàcsot adni h mit csinàljak most? Hogy kezdjek ujra hozzà az egèszhez??? Mit tanàcsoltok?? Nagyon elvagyok keseredve hogy mindent ujra kell kezdenem...

2014. febr. 17. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fog.
2014. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az kàr.... kösz h vàlaszoltàl....
2014. febr. 17. 18:27
 3/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? a szkandert meg csak magadnak köszöntheted... megvan adva hogyan kell hogy ne legyen veszélyes, sztem kezd el a fegyencedzést ha már jobb lesz DE csak azokat a gyakorlatokat végezd amik ottvanak és kb 1 évig csináld az első 3 lépést utána hát... próbáld meg szerintem menni fog, bár nem tudom hogy tört el a kezed de valószinüleg hülyéskedtél (ha nem bocs) tehát nem örültködjél és nagyon fokozatosan
2014. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
16... am meg remdben van... köszi..
2014. febr. 17. 18:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből a fegyencedzés jutott eszembe és az az szerinti regeneráció. Rosszabb állapotból is jöttek vissza emberek.
2014. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönòm :)
2014. febr. 17. 19:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudnàl linkelni nekem egy ilyen "fegyencedzès" oldalt? Egy normàlis oldalt sem kapok...
2014. febr. 17. 19:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem fizikoterápia kellene neked egy jó ideig,ez ügyben menj vissza az orvoshoz és kérj beutalót gyógytornára,aztán ha a mozgástartományodat nagyjából visszanyerted akkor úszni elkezdeni rendszeresen,ha már ez is elég jól megy utána nehezítheted a fegyencedzéssel,kézisúlyókkal.

ilyesmiből felépülni nem lesz kis idő,uh a hétköznapi működés visszanyerés legyen az elsődleges célod,ne a sport teljesítmények.

és ne keseregj,hanem alkalmazkodj a jelenlegi helyzetedhez.

ebből lehet hasznod a kesergésből meg nem.

jobbulást!

2014. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Uhh... köszi... az a gond h ahol èn èlek nem nagyon van ilyen gyógytorna :/
2014. febr. 17. 19:58
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor elmész oda ahol van,akár rászánsz egy egész,vagy több napot is.

elmész hozzá és vagy hangfelvételt,vagy videofelvételt készítesz a foglalkozásról,vagy felírod a gyakorlatok sorrendjét a gyógytornász közben mondja,hogy mit hogyan csinálj,és ez alapján a felvétel alapján tudod csinálni otthon.

havonta meg visszamész hozzá,hogy bemutasd a haladásod/megakadásod és nehezíteni/változtatni tudjon programon.

2014. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!