Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelek, érdemes -e a 30 20...

Joe8341 kérdése:

Tömegelek, érdemes -e a 30 20 15-ös ismétlésekkel dolgozni? Vagy mi az optimális ilyenkor

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
6-8 a legjobb
2014. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, tehát nem érdemes 8 fölé menni. csak mert olvastam egy cikket, hogy jó,!!?
2014. febr. 21. 11:38
 3/6 mrlacko ***** válasza:
6 és 30 között érdemes, de sok dologtól függ mi optimális! Erő gyakorlatokra jó a 6-10 ismétlés, izolált gyakorlatokra 10-14, hasra pedig 20-30.
2014. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet próbálni a magas ismétlésszámos edzést is. A cikk, amit olvastál, az valószínűleg a builderes, az alapján szerintem érdemes edzeni, egy próbát biztos megér. Én speciel a 6-8 ismétlésszámot nem preferálom, legfeljebb utolsó sorozatoknak, amikor már kifáradtál nagyon.
2014. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Magas ismetlesszamos edzessel senki se lett meg nagy. Ellenben nagy sulyossal annal inkabb.
2014. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Olaf88 ***** válasza:

A híres 20 reps squat program minden combra képes centiket pakolni, szóval túlzás, hogy nem lehet magas ismétléssel nagyra nőni. Az a lényeg, hogy ne az izolációs hülyeség kapja a hangsúlyt hanem az erőgyakorlatok, és folyamatosan tudd növelni a súlyt. Ez alacsony és magas ismétléssel is megoldható.


Az már más kérdés, hogy sokkal praktikusabb alacsony ismétléssel nyomni, mert ahogy nőnek a súlyok, egyre esélyesebb a túledzettség, ha sok ismétléssel dolgozol.

2016. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!