Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő vagy fehérje +...

Tömegnövelő vagy fehérje + gyors CH?

Figyelt kérdés
Elkezdenék turmixot inni edzés után, és nem tudom eldönteni hogy melyiket kéne vennem... Testalkatilag igazából mind1 is lenne, mert abszolút vékony vagyok, szinte semmi zsír nincs rajtam, de úgy gondolom hogy pihenőnapokon beleférne egy fehérjeturmix, és csak edzés után menne a gyors CH. Ti mit gondoltok? Esetleg tudtok pontos terméket ajánlani? mivel csak pár hónapja csinálom csak.
2014. febr. 23. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyes az elképzelésed. Szerintem is célszerűbb egy fehérjét + gyors CH-t külön venni, így máskor is tudsz fehérjét inni, pl.: reggel. Én most MHN whey proteint és CARB F-t használok. Szerintem fehérjéből nem érdemes ennél drágábbat venni, ez bőven elég hobbi szintre. A myproteines amúgy még olcsóbb, azt is kipróbálhatod. A carb-F meg sokkal jobb, mint a sima cukrok, bár CH-ból kétségtelen van belőle jobb. Mondjuk azt hiszem, hogy a myprotein is ízesítetlen, vagy legalábbis úgy éri meg, és a CARB-F is, szóval lehet, hogy ha azokat kevered össze, az ihatatlan lesz:)
2014. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod:)

Kétségtelen hogy a Crab-F-et venném CH-nak, mert mindenhol ezt írják hogy megfelelő, fehérjének meg kipróbálom énis amit te írtál :D

Az ízéről meg... nem igen számít nekem... talán ha tejbe keverem úgy ha szar íze is van, valamelyest javít rajta:D

2014. febr. 23. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj istenem csak nehogy tejbe keverd!( Ugye a tejbe keverés csak vicc volt?) Mindig vízzel!

Az íze meg a te dolgod, ha bírod, szereted, vagy akár használhatsz steviától kezdve akármit.

2014. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem myprotein és carb-f kombinációm volt, meg lehetett inni, még majdnem finom is volt :D de magába a myprotein fehérje elég sz4r ízű, arra készülj fel :D
2014. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy vicc volt :D köszi a válaszokat :D
2014. febr. 28. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!