Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeléskor napi 1 snickers?

Tömegeléskor napi 1 snickers?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Éppen most állítom össze az első tömegnövelő étrendemet...

192centi vagyok és 73kilo..

Jelenleg így néz ki naponta: fehérje 200g szénhidrát 456 zsír 124 energia:3828


Több helyen olvastam, hogy sokan a minél több kalóriát is szem előtt tartják, és több kalkulátor is 4000feletti kalóriát ír..

Tudni kell rólam, hogy nehezen hízok és imádom a csokit, szóval arra gondoltam, hogy reggel suli előtt minden nap megennék egy snicekrset [akár2őt is]..1szeletben 300kalória 14zsír meg 55szénhidrát van[igaz cukor]


Szerintetek van ennek valami értelme, több riszt már nemtudnék megenni...???



2014. febr. 24. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert nem veszel valami jo tömegnovelot?
2014. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel az étreded többi része tápanyagokban gazdag ételekből áll. Semmi hátrányod nem származna napi 1 snickersből. (Még bem is zsirosodnál jobban) csak nèzd meg mennyi ch zsir es feherje van benne és ezt kalkuláld bele az étrendedbe. Vagy ha az ilyen feherjet nem szamolod akkor vedd ch-nak.

Az étrendben ilyen a fontossági sorrend:1. kaloria. 2. Makrotapanyag eloszlas +rost 3. Mikrotapanyagok ("tiszta kajak" elonyben reszesitese) 3. Étkezesek idozitese.

De nem biztos hogy kell neked 4000 kaloria inditsd 300-rol es ha nem hizol akkor vidd fel3300ra majd 3600-ra majd 4000e amig nem kezdesz el nőni.

2014. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Indítsd 3000-ről*
2014. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Van nagy zöld jumbo tömegnövelőm, de csak akkor szedem ha edzésnap van így is csak 22 edzésig elég ugye, havi 2re nem futja sajna:/

Ha edzésnap van és a ~4000körüli kalóriámra még a jumbo rádob 1000et az már úgy necces nem? vegyek edzésnapon vissza valamit , hogy mehessen a jumbo?

2014. febr. 24. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tömegnövelő ostobaság akkor is, ha vékonyka vagy. Egyél cukrot, ha nagyon hízni akarsz, ugyanazt éred el vele.

Ehetsz Snickerset, de én ostobaságnak tartom szándékosan, kalóriaplusz érdekében fogyasztani. Egyél rendes kaját, és ha megkívánod ehetsz minden szir-szart is, mert nem zsírosodsz. Én is így vagyok, mindjárt hozok is egy gesztenyepürét.

2014. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi egy snickers, 150 ft? Ha erre van havi 4-5 ezred, akkor kéne lennie valami normális tömegnövelőre is. Szóval igazából a csokievés általános aggályain kívül bajod végülis nem lenne, csak szerintem marhadrága lenne a művelet. Mondjuk finom csoki, az tény :D
2014. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi van akkor ha nem minden cselekedetünk a költség minimalizálására megy és mondjuk szeretne enni minden nap 1 csokit. az ebben lévő ch ugyanugy megy glikogénbe majd ha van ott hely a zsír pedig hozzáadódik a napi telitett/telitettlenhez most megnéztem 13 gram zsírból kb 6 g telitett a többi telítettlen.

csak hogy tiszta legyen nem azt mondom hogy csak ezt egyen. hanem hogy kalkulálja bele a makróiba napi 1x így semmi negatív hatása nem lesz az izmosodásra zsirosodás mértékére.

2014. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!