Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a tömegnövelő "porok"...

Ezek a tömegnövelő "porok" mennyire hasznosak?

Figyelt kérdés

Már egy 4-5 hónapja edzek,tömeget növelni szeretnék, eddig minden szépen ment ki is vagyok olyan emberesen izmosodva, de a kilók viszont nem nagyon jönnek, ez alatt a 4-5 hónap alatt ha 2-3 kilót nyögve feltudtam szedni rendes napi 5-6 étkezéssel.Most vagyok 58 kiló, 183 centi.Arra gondoltam, hogy ha rendes evés mellett érne még valamit pluszba ha vennék valamilyen táplálék kiegészítőt akkor szánnék rá pénzt.Szóval akkor ha már itt vagyunk, ajánlanátok is valamit?Bármilyen tanácsnak örülnék csak egy tízest szeretnék felszedni és már boldog vagyok.

18/f



2014. márc. 2. 13:35
 1/5 Valter6672 ***** válasza:
Akkor éri meg ezekre költeni, ha van mellette megfelelő étrended. Egyébként annyira nem hasznosak, vagy csak minimálisan. Fontosabb egy jó étrend, mint a "por". Nem ezektől kell várni az eredményt(bár segítenek benne), hanem az étrendtől. Leírod, hogy mit szoktál enni, és kb mennyit?
2014. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasznosak, arra jók, ha a megfelelő fehérje és szénhidrátmennyiséget nem tudod bevinni normál kajából, akkor megiszol 1-2 ilyen turmixot és ezzel is több kalóriát viszel be, de ez nem helyettesíti a jó étrendet. Igazából mindegy melyik márkából választasz. A legjobb szerintem, ha edzés után megiszol egy tejsavó fehérje turmixot, carboxal (szénhidrát) keverve és reggelente, meg egy olcsóbb és lassabb felszívódásút zabpehellyel.

Tejsavók itt vannak: [link]

Lassabb felszívódású: [link]

2014. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát vagy valamit elírtál vagy nemtudom, de 183 centihez piszok kevés az 58 kg. Több szénhidrátott kéne fogyasztani , tömegnövelő helyett meg inkább fehérje+gyors ch.
2014. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ki is vagyok olyan emberesen izmosodva"

58kg 183cm

wtf?!?!?

2014. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szopcsecs válasza:

ha te emberesen ki vagy izmosodva 183 cm,és 58 kg-osan,akkor én mi vagyok 71 kiloval,172cm-el. 0%zsírral kb..

am meg az előttem írtakban minden megvan ami kell neked fehérje+gyors ch,edzés után.

2014. márc. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!