Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás, Nagy baj, hogyha...

Szálkásítás, Nagy baj, hogyha mondjuk napi szinten kell 150g ch és én 157got viszek be?

Figyelt kérdés
Illetve a fehérjém 200g és 211got viszek be.. nagyon nagy baj? egyszerűen nem tudom össze egyeztetni őket pontosan..
2014. márc. 5. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem 7 grammon fog múlni. Viszont ha nem fogysz, akkor csökkenteni kell. Ki kell tapasztalni, időt kell neki adni.
2014. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is lehet pontosan ezt meghatározni, csak megközelíteni tudod azokat az értékeket. Az a 157 gramm sem 157 gramm. :) Amúgy meg felesleges ezen fennakadni, ezen semmi nem múlik, főleg hogy soha nem kapsz pontos értékeket.
2014. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi eltérés nem igazán számít, nem is tudhatod, hogy pontosan mennyit vittél be. Pl. hiába látod táblázatban, hogy mennyi fehérjét tartalmaz a csirkemell, a csirkék nem biztos, hogy olvasnak összetevő táblázatot és lehet különböző a fehérjetartalom. De már csak azért is, ha nem házi, hanem áruházi és vizesebb, így nyilván a 100g áruháziban kevesebb lesz a fehérje... nem véletlen esnek össze jobban sütésnél.
2014. márc. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) eddig már próbálkoztam ketogén diétával, meg a szálkásítással is, de nem jött össze.... most tegnap csináltam egy étrendet.. most azzal próbálkozok.. jó szöveg volt ez, utolsó! :) " csirkék nem biztos, hogy olvasnak összetevő táblázatot " :)
2014. márc. 6. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!