Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Carbox tapasztalatok?

Nacui kérdése:

Carbox tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ajánlotta, hogy edzések előtt igyam meg a megfelelő adagot, a gond csak annyi volt, hogy fogyasztás után 15 perccel rosszul lettem. Teljesen leugrott a vérnyomásom, emellé fájt a fejem, szédültem, és hányingerem is volt. Én csinálok valamit rosszul? (Edzeni el sem tudtam kezdeni emiatt)
2014. márc. 6. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Edzés utáni turmixba keverd bele, ne előtte idd meg!
2014. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tkodit ***** válasza:
tele van szőlőcukorral. Gyors ch-t csak edzés után szabad fogyasztani, máskor hülyeség!
2014. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. márc. 6. 21:07
 4/7 Valter6672 ***** válasza:
Edzés előtt kerülni kell a gyorsan felszívódó szénhidrátot(ez meg pont az.) csak is edzés után szabad inni, máskor nem szabad, főleg nem edzés előtt :)
2014. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor a csomagra miért az van írva, hogy edzés / verseny előtt / közben?:D
2014. márc. 6. 22:56
 6/7 Valter6672 ***** válasza:
Azt én is szeretném tudni... edzés alatt, ha egyenlően tudod bevinni a szénhidrátot, azt adhat némi erőt az edzésbe, mert rögtön a véráramba kerül. Vannak izotóniás italok, amikbe vannak némi szénhidrátok, pont ilyen célból. De ha hagyod, hogy az inzulinszinted leessek, akkor következik ez be, hogy elkezdesz szédelegni, meg minden bajod van. Én pl kb sose eszek cukrot, max ha valami olyan kajába van, ami elkerülhetetlen, de pl albérletbe lakok, tavaly októberbe vettem egy kilós cukrot, és azóta is ott áll a szekrénybe bontatlanul, mert semmihez se használok. Remélem érted mit akarok sugallni :) (de ha van 5 perced akkor olvasd el [link]
2014. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon sokat segített, hogy elolvastam! Még ma ki is próbálom ;)
2014. márc. 7. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!