Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor pinalegyezésnek...

Most akkor pinalegyezésnek számít az edzésem?

Figyelt kérdés

Másfél órát edzek, de bírnék többet is, mert nem vagyok bedurranva.

Mondom egy napom:

bemelegítek, elkezdem a gyakorlatot, csinálok 8-10 ismétlést. leteszem a súlyt, pihenek 30-40 mp-et. megcsinálok még 8-9 ismétlést. így tovább 4 sorozatig. a negyedikben az utolsó ismétléseket (9-10) már csalva, vagy szabálytalanul csinálom, ha nagyobb izomcsoport van.

rámegyek a következő gyakorlatra. ugyanez.

aztán a következőre...

már 16 sorozat felett járok, és bedurranásnak nyoma sincs, ellenben a végén már a közepes súly felvétele is nehézkes.


ha 5 percet pihennék, simán tudnék még edzeni rá.


végzek az edzéssel, lemegy a shake (érdemes??), aztán hallom hogy a többiek: "hú, kész vagyok, szétrobbanok, nem bírok megmozdulni..."

én meg ott ülök és: "elfáradtam"

most komolyan, miért cseszem el az edzést? néhány ismétlés inkább lélekből megy nekem (főleg az utolsóknál), de ha adnak egy kicsivel több pihenőt, simán tudnám még vinni egy darabig az edzést, ez miért van?

mindig váltogatom a piramist, félpiramist, magas ismszámot az alacsonyt, de ugyanaz a végkifejlet MINDIG!

már unom!


tapasztaltak, régóta edzők válaszát várom!


2014. márc. 12. 17:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
csakis a vádlim és az alkarom képes bedurrani 2 sorozat után, miért???
2014. márc. 12. 17:19
 2/13 anonim ***** válasza:

A bedurranàs nem szukseges a fejlodeshez.

Figyelj arra hogy erosodj es kajalj rendesen es akkor nöni fogsz.

2014. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, nem növök, nem erősödöm! kezdek visszaesni
2014. márc. 12. 19:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor szar a kajád.
2014. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a tomeg nem nö akkor szar a kaja. Ha az ero sem akkor szar az edzes. Keress ra arra hogy icf 5x5 es csinald azt.
2014. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szintiszoli123 ***** válasza:

Mi az, hogy "A bedurranàs nem szukseges a fejlodeshez. "

Izomhipertrófia nélkül nincs fejlődés. Max. lassú erősödés.

Tudom, mert nálam ugyanez a helyzet. Nagyon lassan tudom csak "bekapcsolni" a testrészeket.

Nagyon fontos a technika. Növeld az ismétlésszámot 16 körülire. Ettől elvileg jobban kéne, hogy érezd a gyakorlatot. Azt hogy hogyan tudod helyesen kivitelezni.


Évekig nem volt gondom a bedurranással. Azt sem tudtam, hogyan lehet anélkül edzeni. Aztán kimaradt 2 év és elmúlt. Nem jön. Néha-néha sikerül, olyankor van is fejlődés. Próbálj nagyobb isméátlésszáémmal dolgozni. Ha bedurransz, visszaveszed az ismétlésszámot és jön majd az eredmény is!

2014. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szintiszoli123 ***** válasza:

#2!

Elhiszem, ha mondod, hogy Te fejlődsz bedurranás nélkül is, de sz.tem az kell.

2014. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha kaloriapluszban vagy. Eleg feherjevel. Es erosodsz akkor az izmaid fejlodni fognak ennyi. Hipertrofia meg lesz.
2014. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kaja rendben, +ban vagyok, de az erő nem jön. hízok, de mintha néhány hónapja már csak zsír jönne...

(nem szemetet eszek, normálisan étkezem elég fehérjével, zsírral ch-val)

2014. márc. 13. 06:48
 10/13 anonim ***** válasza:

akkor szar az edzesterv. Ha ero nem jon akkor bizony hajasodsz.

Csinald az ICF 5x5 -öt.

2014. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!