Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem vagyok egy nagy guru...

Nem vagyok egy nagy guru ebben a témában MÉG de tanulok. Mennyi idő pénz mód lehetőség stb. kell egy ilyen felső test eléréséhez? Kérem csak értelmes hozzáértő emberek válaszoljanak

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 13. 12:33
1 2
 1/11 tkodit ***** válasza:

Ha nem vagy nagyon zsíros, akkor egy éven belül ez simán összejöhet.

Persze ha le kéne hozzá dobnod egy húszast, akkor megint más a helyzet...

2014. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, bár ezzel gondolom újat nem mondtam. Ha az alap megvan akkor nem hinném hogy sok pénz kell hozzá, csak az alapok. Fehérje meg stb. Izmosnak izmos egy átlag embernek ezen a képen a faszi, de nekem pl nem egy nagy durranás, szóval mint versenyző, én más szemmel nézem ezt. Időben sztem heti 3-4nap normális edzés, és normális étrend, és viszonylag rövid időn belül kialakulhat egy ilyen forma. Segítség mellett meg főleg.
2014. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Genetika

2. 6-8 hónap, étrendtől és edzéstől függően, meg a genetika

3. 30-35 ezer FT / hónap, terem bérlettel együtt kb.

2014. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Ehhez semennyi.Mikor meg a konditermet hallasbol se ismertem akkor igy neztem ki

...egyszeru sportolastol.Barmitol.Persze ez eletmod kerdese es testalkat.Ha egy topszli kis gnom vagy,vagy egy langaleta letra,ne varj csoda.Kuzdeni kell erte!

2014. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Genetikafüggő. Van, aki alapból jobban néz ki ennél, én meg fél éve vagyok jó étrenddel, jó edzéssel és a közelébe sem vagyok, mert úgy nézek ki még mindig, mint egy vízisikló.
2014. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor nem jo az etrend vagy az edzes, ha meg mindig ugy nezel ki!valtoztass.emeld a szenhidratot vagy a zsirt.Ingaztasd a szenhidratot, vigyel be 7g/ttkg.

Sok modja van.Talald meg melyik jo neked,de a legegyszerubb csak enni mint egy allat;)

2014. márc. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

genetikailag szakértő barátom szerint minden rendben van velem nagy esélyekkel indulok neki valahol az ecto és a mezo között vagyok. 186 cm magas és 78 kg vagyok.

2014. márc. 14. 10:11
 8/11 anonim ***** válasza:
27%: Nyugi, nem vagyok ostoba. Egy időben 8g*ttkg ch-val stagnáltam, most kicsit visszavettem, úgy 7-re, de most meg megeszek egy nap 200 gramm mogyorót meg egy zsíros kenyeret. Mindent jól csinálok, van is fejlődés, csak hulladék a genetikám.
2014. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha mar leirtad h zsiros kenyer es mindet jol csinalok ott mar el van b...va.Hasonloan tolom en is hardgainer vagyok.Lassan fejlodok 7g-on is es igy se zsirosodok.Protein 2.5g-on eleg naturalban+halolaj, olivaolaj,neha szezamolaj.Viszont en is szarul csinalom, mivel kisertesbe esek es jo kaja melle benyomok minden sz...rt.400g os nutella stb...es igy se hizok.bevallom oszinten tisztabban is kajalhatnek, de igy is magasan jobb mint az atlag. heti 2-3 felrekajalas
2014. márc. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem így extrém ektomorfként az egyetlen és legfelsőbb cél a kalóriplusz elérése, ami már egyre nehezebbé válik, így nem elég a kis 10 gramm lenmagolajamat benyámmogni.

A zsírok meg a barátaink(nyilván a kenyér egy utolsó szemét szar, de most nem ez a vita tárgya), ektoként semmiképpen nem kell attól parázni, hogy bezsírosodunk, meg anyámkínja. Másrészt nekem már a könyökömön jön ki néha a rizs, jól esik valami más is.

2014. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!