Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék elkezdeni edzeni,...

Szeretnék elkezdeni edzeni, hogy legyen formás fenekem és kocka hasam. Szerintetek ez így jó?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok és szeretnék egy kicsit erősödni. Ha elkezdek hasizom gyakorlatokat csinálni és mellé még csinálok fenék formáló gyakorlatokat az úgy jó? Nem fogok így lefogyni?

kérlek normális válaszokat írjatok, köszönöm. :)



2014. márc. 16. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván egész testedre elkezdesz edzeni, és utána olvasol megfelelő edzésprogramnak. Ami persze hogy jó. :)
2014. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha félsz a testsúlyod elvesztésétől, akkor elsősorban a kajálásra figyelj oda. :)

Amúgy a hason a kockák csak megfelelő étrenddel válnak láthatóvá.

2014. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, most valamit nem értek. Ha csaj vagy, érthető a formás fenék után áhítozni, ha pasi, akkor a kockahas lehet kitűzött cél.

Tehát: korod és nemed?

2014. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D


LULZ

2014. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok és 19 éves. És szeretnék kocka hasat és nagyobb feneket is :)
2014. márc. 16. 22:00
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a hasazással és a futással erősítheted a hasizmaidat és akár a fenekedet is úgy hogy nem fogysz.De ez persze az én véleményem.
2014. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. márc. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!