Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen izmot/izmokat kéne...

Milyen izmot/izmokat kéne megerősítenem, és milye gyakorlatokkal hogy tudjak fekvőtámaszozni többet?

Figyelt kérdés
Fekvőzés közben kb. 10-nél meghalok mert beesik a hasam , nem tudom megtartani a farcsontom fölött a hátamat rendesen ... ezzel mit kezdjek?
2014. márc. 16. 22:29
 1/6 anonim válasza:
14 vagyok,vízilabdázok,amikor még nem járdtam 3-at ha megtudtam csinálni,6 hónapja járok és megvan az 50 is :)Vagy elmész kondizni egy magán edzőhöz vaaaagy mindennap kifulladásig csinálsz fekvőtámaszt 2x :) Aztám belejössz,KITARTÁS
2014. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tkodit ***** válasza:

Akkor gyenge a hasizmod, plusz a mélyhátizmod. (pontosabban a törzsmerevítő izmaid, amiből amúgy nagyon-nagyon sok van.)

Ha nem jársz edzeni, akkor ezt tudod otthon is erősíteni, egyesek pl. a plank nevű gyakorlatra esküsznek. Keress rá.

2014. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az eleje még jó a programnak ezzel el tudsz jutni valameddig, aztán már hülyeség.

[link]

2014. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a fegyencedzést. Abban megtanít a helyes fekvőtámaszozásra is.
2014. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 év kézi van mögöttem és most kondizok ! :) A plankink eszembe se jutott volna , gondoltam hogy ezzel a ket izommal lesz a baj ! :/ köszi a válaszokat :)
2014. márc. 16. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:

a deszka pózt kezd el gyakorolni minden nap időre,a cél 4 perc tartása egyben.

kezd 4x1 perc tartással,vagy 8x fél perccel ha nagyon gáz a helyzet 1 perces pihenőkkel.

deszka póz-fekvőtámasz felső pozíció kitartása statikusan,befeszített farizmokkal.

aztán mehet a fegyenc has és híd fejezete mellé térdemelés,csípőemelés.

2014. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!