Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg ő "Európa legjobb...

Tényleg ő "Európa legjobb fizikuma"? Reális cél megdönteni ezt?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonló arányaim vannak.Szerintetek elérhetek ilyen szintre vagy ez durván genetika+koksz?

És amúgy mi alapján ő a legjobb?


2014. márc. 23. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Ö nyert mens physique versenyen.

Csak hajrà!

2014. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez az a kategória, ahol nehéz eldönteni, még a szakavatott szemeknek is, hogy genetika, vagy kox is van mögötte.

ilyenkor érdemes, mindig pár dolgot megnézni, aki már sok testépítő versenyt megnézett, tudni fogja miket írok.

pl a test mennyire száraz, mennyire erezett, milyen a testzsír százaléka, és az izomtömeg aránya, mennyi a súlya...ezek mind mind árulkodó dolgok hogy egy fizikum natur vagy koxos üzemmódban fejlődött olyanná, amilyen.

2014. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja az 100 hogy koxolt ez evidens.
2014. márc. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dogmatix91 ***** válasza:
Ezt naturalban sose éred el! Elég irritáló feje van amúgy ennek a gyereknek, de a fizikuma előtt le a kalappal. Valószínűleg alapból nem egy zsíros fajta, de elég frankón le tudja pucolni magát.
2014. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Frontosa ***** válasza:

Azt a szárazságot nem lehet naturálon elérni (megtartani főleg nem) ekkora tömeggel.

Üdv,

2014. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartom kizártnak, hogy natural... Megnézed a bicepszét, mellkasát, alkarját, combját, közel nem olyan szálkás, mint amivel lehetne ha koxolna. Hasa az jó, de kicsit bedurrantja, lekenik, majd a fotómester még javít rajta, és kész is a kép. Szerintem a linkelt képen több a "kox" mint a srácban. Már csak abból kiindulva is, hogy közel nincs ilyen fizikuma a többi képen.
2014. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dogmatix91 ***** válasza:
A többi képe nyilván régebbi. Fullon vannak ezek a physique versenyzők is szteroidokkal. Szerintem ezek oxandrolont reggeliznek stanával.
2014. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Frontosa ***** válasza:

Ez nem az a szint ami naturálon elérhető:

[link]

Üdv,

2014. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban, most így megnézve az oldalt. Tévedtem. #6 voltam.
2014. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!