Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El kezdenék egy Danabol kúrát...

El kezdenék egy Danabol kúrát csak egy kis segítségre lenne szükségem?!

Figyelt kérdés

200szem Danabol-hoz

mit ajánlanátok..

100-whey-protein-professional

Volumass 35..?

hízni szeretnék de nem tudok dönteni fehérjét vagy tömegnövelőt vegyek a Danabolhoz. vagy ha tudnátok valami mást hozzá azt is szívesen meg nézem :)

(NEM VAGYOK RÁ KIVÁNCSI HOGY SZAR A DANABOL VAGY HASONLÓ DOLGOKHOZ!)


19éves vagyok, 176magas, 69kg, (35s bicepsz)!



2014. márc. 30. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A danabol jól be építi a szervezet be a fehérjét szerintem azt told mellé.Amúgy tényleg felesleges a kosz azt mondom harminc éves fejel.De azt el kell ismerni rohadtul meg tolja az embert mindegy mit eszel mellé.Régen én is belefutottam 150 szembe meg fehérjét toltam mellé azt ajánlotta a patikusom:D.
2014. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan ott tartasz, hogy van kokszod, de fehérjéd nincs??
2014. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szergej55 ***** válasza:
100%
Halj meg.
2014. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kérdező


linkelek neked egy írást, a tavaly júliustól életbe lépett doppingtörvényt.


[link]


és talán a fogyasztókra nézve ez a legfontosabb.


"(4) Aki az (1)-(3) bekezdésben meghatározott teljesítményfokozó szerrel visszaélésre irányuló előkészületet követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


szóval ha igazoltatásnál, vagy véletlen lakáskutatásnál ilyet találnak a rendőrök, akkor erre számolhatsz, de bizony megkérdezik, hogy kitől vetted, és azt a törvény szerint még súlyosabban megdorgálják.

nos ez a jogi része, sokakat még mindig nem zavar, pedig pár ember, már ült is ezen jogcímen...

no , de ahogy írtam ez rád nézve a kisebbik rossz, mert ha tényleg olyan nem normális vagy, hogy ma 2014 ben vettél egy ilyen kamu dolgot, amit danabolnak hívnak, akkor tényleg egy kérődző állat vagy.ezek javarészt kukoricakeményítőből álló vackok,amik hatóanyagot soha nem láttak, ha meg igen , ki tudja mi van benne, ergo, többet ártasz vele, mint az gondolnád...nos a mai világban, mikor grammra pontosan kitudod számolni az étrendet, és tudsz venni jó minőségű tápszereket, akkor akar még valaki ilyen szenny dolgokat venni?

2014. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ember, nincs még egy normális étrended se, most kezdesz el gondolkodni azon, hogy fehérjét vegyél-e és gondolom semmi edzésmúltad nincs.Úgy akarsz belevágni a testépítésbe, hogy egyből gyógyszerekhez nyúlsz, de még csak azt se tudod hogy kell egy gyakorlatot helyesen végezni..? szánalmas vagy.
2014. márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul még sikerült is kiválasztani a legalját.
2014. márc. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit szed? Úgyis 30ft os szemetet vett, mert az eredetire se lehetősége se pénze. A kúra után 2 héttel meg úgyis rosszabbul néz ki mint előtte. :) Hagyjátok rá! Rájön ő is mint mindenki...
2014. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó ez a törvényezgetés,meg az ezzel való ijesztegetés,de amég a rendőrök is használják és tudják, hogy a magyar versenyzők is használják mégis mind szabadlábon van addig nem fogsz ezzel elijeszteni senkit.
2014. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Jó ez a törvényezgetés,meg az ezzel való ijesztegetés,de amég a rendőrök is használják és tudják, hogy a magyar versenyzők is használják mégis mind szabadlábon van addig nem fogsz ezzel elijeszteni senkit."


Ez már nem csak ijesztgetés, hanem van mögötte jogi büntetés is, amikor elfogadták ezt a törvényt, rá pár hónapra már fel volt állítva egy csapat a rendőrségen belül, akiknek csak az volt a dolguk, hogy felülről lefelé bontva ezt az egész netes terjesztős, meg konditermes árulós dolgot, elkapjanak minden ismertebb embert.Akkor mikor elkaptak párat, rögtön mindenki tudta, hogy ez komoly, és meghúzta magát a többi.

Külföldön is volt egy ilyen versenyző, akit kinéztek maguknak(sajnos ő csak egy volt a sok közül, de rajta csattanat az igazságszolgáltatás ostora) Craig Titusnak hívják, többször vettek tőle doppingmintát, IFBB pro versenyző volt, de a börtön és a bírósági tárgyalások ketté törték a karrierjét.

Igaz utána is csinálta, akinek megéri, de sokan elgondolkodnak rajta, és ez is volt a célja az USA jogalkotásának is.

Az hogy kis hazánkbanarendőrök mit nyomnak, az csak legenda, lehet van pár ember aki tényleg tolhat valamit, de inkább azt tudom elképzelni, hogy megengedhetik maguknak a jobbnál jobb tápszereket, és ugye halmozottan fogyasztva azok is tudnak egy testtel szép dolgokat művelni.

Amúgy, nem tudom mennyire vagy gyakorlatias ebben a témában, de most még a kis fogyasztók is meghúzzák magukat, pont a törvényben említett egy évi büntetés miatt.

Max itt lehet egy két agyatlan , aki feltesz ilyen kérést.

2014. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt gyakori kérdéseken többször olvastam kokszos témáknál hogy szinte csak gagyi,hamisítvány cuccot lehet kapni.Én még soha nem vettem olyan szteroidot ami ne tolt volna nagyon durván meg.Még az ember agyát is meg birizgálja kicsit olyan erősek ezek a cumók.A terem ahova járok ott is van egy tucat ember aki nyár előtt lenyom valami kúrát.És érdekes módon nyárra elég brutálisan néznek ki.Pedig semmi étrend meg piálnak mellette:).Úgy hogy vagy ti laktok az ország rossz felébe ahol hamisítvány kokszot árulnak.Vagy nem is próbáltátok és szájhagyomány útján alakult ki ez tévhit ezen az oldalon.Ezzel nem reklámozni akarom a szteroidokat hogy de jó dolog.Csak számomra érthetetlen mikor sokan írják hogy semmire sem valók.
2014. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!