Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti is felszoktátok pumpálni...

Ti is felszoktátok pumpálni az izmokat mielőtt diszkóba mentek?

Figyelt kérdés
Itt a környéken péntek, szombat este tele a terem, mindenki azt mondja pumpál, és mit látok, az összes szinte ott van a diszkóba este, persze a legkisebb izompólóba, hogy jobban feszüljön.

2014. ápr. 4. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, és nem is szeretem mikor valami miatt a pénteki edzésnapomat szombatra kell tolni, mert az éjszakázás nagyon nem tesz jót a regenerációnak.
2014. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem járok diszkóba
2014. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez az állatvilágban is megfigyelhető, a hímek próbálnak nagynak és erősnek tűnni. Ők nyilván még mindig az állatvilág szintjén vannak. De aki ember, az már túllépett ezen.
2014. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ez jó szöveg, de megnézném ezt,hogy az ilyen emberek társaságában hogy fejtenéd ki!

vagy épp az ajtóban lévő 5-6 140 kilós hegyomlásnak ez elővezetnéd...sikergyanús lennél.

2014. ápr. 4. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Az majomnak se állok le elmagyarázni, hogy őt az ösztönei irányítják, nincs értelme. A gorilla vagy oroszlán ketrecébe meg nyilván nem megyek be, nem vagyok hülye. Az állatoknak is megvan a helyük, meg az embereknek is.
2014. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Viszek magammal a tatyómban súlyzót, és 5 percenként kimegyek a klotyóra pumpálni.
2014. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vidéken jártam egy diszkóban,igaz nem most volt, 2000es évek elején, ott a tulaj egy konditermet tartott fenn a kidobóknak, akik diszkók előtt ott kicsit pumpáltak, majd izompólóban mutogatták a hatalmas karjukat.
2014. ápr. 4. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki abból él amiből tud. Ha ez a pumpálás akkor az
2014. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!