Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az normális, hogy fekvenyomásn...

Sandwitch kérdése:

Az normális, hogy fekvenyomásnál egy kezes súlyzóval kevesebbel tudok edzeni mint kétkezessel?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem edzeni de egykezesekkel 25 kilóval megy, viszont kétkezessel 60, de ugyebár 2x25 az csak 50 kiló, és 30 kilós egykezessel valamiért nem megy pedig az lenne annyi mint a kétkezes 60as.
2014. ápr. 13. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül ne aggódj, teljesen normális, mert egykezeseket jobban kell stabilizálni is. Ha a kétkezes 60, akkor az arányok még elég jók is, hogy 25-ösökkel nyomsz
2014. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:
normális,sőt még szerintem jó is ha elsőre bírtad a 25osoket
2014. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez. :) Próbáld ki kettlebellel is, csak hogy lásd, azzal általában csak a 2/3-át tudod kinyomni egykézzel, mint amit normál egykezes súlyzóval kinyomsz egy kézzel, akár fekve, akár fej fölé. Az utóbbit tudom miért, de a te kérdésedre nem tudom mi lehet a pontos válasz.
2014. ápr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!