Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges 5 hónap alatt 7-8...

Lehetséges 5 hónap alatt 7-8 kg tömeg?

Figyelt kérdés

Üdv.

Már edzem egy 4-5 hónapja, az lenne a kérdésem, hogy lehetséges lenne 5 hónap alatt 7-8 kg tömeget magamra pakolni. Mesomorph-Ectomorph típus vagyok, nem nagyon zsírosodok be tömegeléskor.


Étrend 100%-ig rendben van, vitaminok is meg edzés is.

Alkalmaznék Kreatint is meg NO Fokozót. (Bár ez extra)



Lehetséges lenne és megtartani ezt a töemget ?


2014. ápr. 17. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Havonta max 1 kg izmot tudsz magadra pakolni. Tehát ha 5hónap alatt 7kg jött fel, akkor az 5kg izmot és 2kg zsírt jelent, ha minden a legnagyobb rendben ment.
2014. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mivel kezdőként havi nettó 1 kg izom simán jöhet ha jó a genetikád, étrended. Egy kis zsírral fog jönni, így a 7-8 kg teljesen reális a kezdőknél. És igen, meg tudod tartani a tömeget, amit elérsz naturálban.
2014. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát zsír nem nagyon jön :))
2014. ápr. 17. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2014. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehetséges ha az edzés és a kaja teljesen rendben van (napi 6-7 étkezés min.) a ,,no fokozot" felejsd el mer pénz kidobás az összes ilyen szar.. nem ér semmit köze nincs a növi hormonhoz.c vitamint ,multit ,csont/porcerositot szedj. kreatin mehet 3-4 hónapig edzés után a fehérjébe.(de az kreatin se holmi fantasztikus csodaszer ,olyan 5-8%ot plafon 10%ot segít az egészen.
2014. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 2és fél hónap alatt 11 kg jött fel. és nem zsirosodtam el! tömegnövelő+kreatin+aminosav+vitamin+ +heti 4 edzés 17/f
2014. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!