Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mit tudok még...

Szerintetek mit tudok még csiszolni a testemen? (Kép mellékelve) 17 L

Figyelt kérdés

[link]


Javaslatokat kérnék, hogy min kellene javítanom. Szerintem vékonyabb combok, és kicsit izmosabb has, na meg a vállam sincs kitűnő formában. Eddig hasprést, guggolást végeztem, de elnézve az alakomat, fejlődésért kiált.


2014. ápr. 18. 16:27
1 2 3 4
 21/34 *Glissade* ***** válasza:

Ha meg arra vagy kiváncsi, hogy torznak gondolom- e az önképedet:

A válaszom az, hogy nem ismerlek, de még biztosan van hova fejlődnöd...

2014. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos fiatal lány test.Ha kemény kritikát akarsz,akkor a combod és a vádlid nem elég izmos.A lábfejed meg nagyon széles,nem előnyösek neked a zoknis,mezítlábas,papucsos képek,cipőben fotózkodj.Mivel elég magasan van a lövési szög,elképzelhető,hogy torzít az arányokon,de e kép alapján a lábad gyenge a felsőtesthez.
2014. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó vagy, ne hallgass itt a fitnesskirálylányokra. Bele kezdhetsz egy szálkásító diétába, kb 1-2 hónap alatt elég szép eredményt érhetsz el vele, de úgysem fogod tartani mert megunja az ember + csomó megkötéssel jár és mondom úgy is vissza fogsz térni erre az állapotra. Szerintem tök jó vagy így.
2014. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Tök jó alakod van. Hány éves vagy?
2014. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, a kérdésben szerepel az infó a koromról. :) Akkor azt hiszem folytatom az eddigi életmódot, egy kicsi kajamegvonással, guggolás és haspréssel.
2014. ápr. 18. 20:10
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Gliss Te mit szívtál? Adjál nekem is.


A csajnak bőven tömeget kéne felszednie, majd ha jó pár kilót hízott, akkor diétáznia. A diéta célja, hogy lepucolja a felesleges zsírt az izomról, mely folyamatnak köszönhetően jobban fogsz kinézni, mint szálkásítás előtt. Viszont a csajnak közel sincs olyan fejlett izomzata, mint hogy legyen mit takarítani róla. Pont.

2014. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 *Glissade* ***** válasza:

Oriza ne fárassz!

Nem azt írtam én is amit te? Szerintem zsíros!

Majd megkérdeztem tömeget akar először növelni vagy szálkásítani!

Erre csak azt hajtogatta, hogy kövér a combja; ami nem reális, mert a felsőtestéhez képest jóval vékonyabb.

Ezért hagytam rá a dolgot.


Tömeg kell rá, majd szálkásító diéta; de ő csak fogyni akar comból!

Akkor fogyjon!;)

2014. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 *Glissade* ***** válasza:

Egyébként meg csak rinyál itt! Majd holnap meg az lesz a baja, hogy vékony;)

A tanácsunkat meg nem fogják tettek követni!

Még csak 17 êves!

Megerősitésre vár mert nem áll stabil lábakon az önbecsülése.

2014. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Miről zagyválsz te? Abszolút nem erről van szó, a kérdésben van a lényeg. Milyen gyakorlatokkal kellene tovább finomítanom, vagy maradjak az eddiginél?
2014. ápr. 18. 21:33
 30/34 anonim ***** válasza:

Glissade tedd takarékra magad, még olvasni is fáj a sok ökörséget.


Kérdező, maradj az eddigieknél, mert jó alakod van. Ne kezdj semmi diétába, maradj az eddigi normál kajálásnál. Amit esetleg még végezned kéne, az a rövid híd nevű gyakorlat. Erősíti a hát alsó (többnyire leggyengébb) szakaszát, a comb hátsó részét, és a feneket

2014. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!