Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatin ennyire másképp hat?

A kreatin ennyire másképp hat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tesómmal vásároltunk 2 db 1.2kg kiszerelésű builderes tiszta kreatin monohidrátot.

Én 17 vagyok, a tesóm 23.


7 hetes kúránk volt, azóta eltelt 2 hét.


ÉN : 68 kg -> 71 kg, feljött 3 kg, amiből 2 megmaradt.

Tesóm : 67 kg -> 72 kg , feljött neki 5 kg, amiből 4 körül megmaradt neki. + Még szálkásodott is (Ezt nem hittem el míg nem láttam összehasonlítva a kúra előtti képeivel, de szemmel is látható volt, a hasánál meg a lábainál figyeltem meg, meg ha kifeszítette a hátát.


Nállam nem jelentkezett ilyensmi.


Ugyanazt eszünk, mind 2-en tömegelünk.


Magasságban is megegyezünk.



2014. ápr. 28. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem a kreatin hat másképp, hanem nincs két egyforma szervezet.
2014. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki panaszkodott, hogy elhízott picit meg hasonló, de ő szálkásodott, roppant érdekes.
2014. ápr. 28. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Az kreatintol nem hizol.
2014. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kreatin az ismétlődő gyakorlatok végzését könnyíti meg jelentősen. Amitől korábban el szoktál fáradni, kreatinnal jóval tovább bírod könnyedén.

Viszont megfelelő többlet edzés nélkül a kreatin semmit nem ér!


Azt az edzés szintet, amit korábban kreatin nélkül el tudtál végezni fáradtság nélkül, ezzel jóval át tudod lépni (szakaszos mozgásról van szó, akár egészen rövid pihenőkkel) fáradás nélkül.


Az a 3 kiló súly gyarapodás amit tapasztaltál a te súlyodnál kb reális, de nem ez a lényeg. A keratinnál ez csak egy átmeneti jelenség. Ez a kúra végeztével úgyis le fog menni.

A könnyített gyakori és intenzív edzés fogja megnövelni az izom tömeget és nem a kreatin!


A kreatin csak könnyebbé teszi a szorgalmas plusz edzés munkát, hogy többet tudj dolgozni a sporteszközön (vagy ahol csinálod az edzést). Tehát ami kell hozzá az a szorgalom és a többlet edzés.


.


Annyi lehet a különbség közted és a bátyád között, hogy ő edzett ami belefér, te meg csak lazultál és bíztál a kreatin hatásában.


A kreatin monohidrát az egyik leghatékonyabb kreatin formula. Van jobb is rosszabb is nála, de most nem ez a lényeges.


A kreatinre dolgozni kell ami bele fér.

Csak az edzést könnyíti és csak a többlet edzés növeli az izom tömeget. Különben nem erősít magában, ha nem edzel többet.

2014. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!