Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyenkor mi van? (többi lent)

Ilyenkor mi van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem szálkásítani, viszont egy kérdés felmerült bennem, amire egyelőre nem nagyon találtam választ:

az étrendem kész, az edzés utáni shake-el együtt 6x eszem, és így szépen kijön a 3 óránkénti étkezés 6:00-21:00 között.

Igen, de mi van ha mondjuk valami miatt hétvégén szeretnék edzeni menni, lássuk be hétvégén senkinek sincs kedve 8-9 előtt felkelni, viszont ez azt is jelenti, hogy egy étkezés kiesik hacsak nem sűrítem a kajálások között időt. Alapjáraton a 4. étkezésem után megyek edzeni, 15:30-16:00 körül, viszont ha később kelek akkor ugyanebben az időpontban még csak a 3. táplálkozáson vagyok túl. Ilyenkor mi van? Ezzel lényegében kimarad így egy étkezés, ami épp a legoptimálisabb.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 2. 13:25
 1/3 Xyrot ***** válasza:

Hát az igazság az, hogy én is így vagyok! Általában ilyenkor 2 étkezést egybe vonok (vagyis edzés előtt vagy után) Picit többet eszek mint általában..ilyenkor csökkentem a szénhidrátot és növelem a fehérjét..

A másik megoldás ami picit kellemetlenebb, hogy korábban kelsz fel :)

2014. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jav.: ami nem épp a legoptimálisabb.


Köszönöm a választ, kipróbálom amit írtál! :)

Végső esetben pedig, még mindig ott van, ahogyan Te is írtad a korábban kelés, ha nem is 6:00-kor, de 7:00 körül.

2014. máj. 2. 13:37
 3/3 Xyrot ***** válasza:
Igazán nincs mit! Szép napot!
2014. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!