Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi fehérjét kéne bevinnem...

Mennyi fehérjét kéne bevinnem naponta?

Figyelt kérdés
178cm magas vagyok, 71 és fél kg, edzéstervet már kidolgoztam be is vállt sokat fejlődtem de alig viszek be fehérjét. a kérdésem ,hogy mit kéne ennem 1 nap és hányszor?(lehetőleg ne méreg drága ételeket)

2014. máj. 8. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

kb 140g fehérje legyen meg.

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.


Mindegy hogy te a napi bevitelt 4 vagy akár 6 kajálásból oldod meg, ahogy neked jó. A napi összmennyiség a lényeg.

2014. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként kell még napi 70g zsír is neked és annyi ch, hogy tudj hetente 0,3-0,5 kg-ot tömegesedni.
2014. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ne mereg draga eteleket? Nem kaviart esznek a testepitok: D csirkemell pulykamell sovanyturo tojas szenhidrat rizs teljes kiorlesu kenyer fott burgonya esetleg es zoldsegek
2014. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az életben maradáshoz kell 0.8g* testtömeg fehérje, edzés mellé ajánlott a 2-3gramm*testtöneg


ezek közt az adatok közt ki kell tapasztalnod, hogy neked mennyi kell én elvagyok 1.5-1.8 között.

2014. máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!