Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lehet zsíros karnak...

Mit lehet zsíros karnak nevezni illetve testnek?

Figyelt kérdés

Üdv

Mit neveztek ti igazán zsíros felkarnak ?

3 éve kezdtem kb.

33-as felkarról indultam

1 évben 41-es lett, még nem voltam ekkor tisztában az első hónapokban a helyes étrenddel

2 évben kb 3.5 - 4cm nőtt

3 évben ez vicces lesz 0.5 cm


Jelenlegi felkarom 45.4, bedurranva 46.5 - 47 körül szokott lenni, attól függ, használok e kis No Xplode-ot vagy Super Pumpot


[link]


Testzsírom olyan 12-14% körül van, ez mennyire számít testépítő szemmel zsírosnak ?


Nem akarok versenyző lenni ebben a korban már, csak érdekelne, mivel láttam írták itt-ott, hogy pl. Jánosnak zsírosabb a keze azért ekkora meg akkora



2014. máj. 17. 19:42
 1/7 A kérdező kommentje:
A Flex-be járok edzeni így is elég fura szemmel néz rám 1-1 fiatal
2014. máj. 17. 19:44
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez kb közepesen zsíros kar. Nem is túl zsíros, de a szálkástól messze vagy. Nincsenek kidagadó erek, nincs izomelválasztás, bemetszés. Szálkásan ebből leugrana jópár centi. De ha neked nem célod a versenyzés, akkor ez bőven jó így. A versenyzők színpadi formája az 5-6% tesztzsír. De ezt csak információnak írtam.
2014. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szó sincs versenyzésről :D Nem célom nem is szeretnék. Viszont úgy 10% testzsírra lemennék maximum.
2014. máj. 17. 19:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem olyan vészes ugye ?
2014. máj. 17. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
15% felett számít annak sportolóknál.A tömegnövelés is eddig tart,aztán ha elérte ezt,utána jön a diéta 8-10%ra,vagy legalábbis nem árt,akkor sem ha nem versenyző.
2014. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vészes.
2014. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat
2014. máj. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!