Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha itthon csak felülést meg...

Ha itthon csak felülést meg fekvőtámaszozok akkor fejlődni fog a testem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 15:10
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Először is a felülésektől bár erősödik a hasizmod, lehetnek szép kockáid, de a hasadról ez zsírt nem fog levinni, tehát a zsír mennyiségétől függően valószínűleg "láthatatlanak maradnak" az izmok, pedig erősödnek!


Fekvőtámasz elég sok mindenre jó, váll, bicepsz, de elsősorban mell. Ha kitartóan csinálod, akkor lehet fejlődni, erre vannak jó kis androidos programok, keress rá a Push Up alkalmazásokra, ahol a szoftver leméri mennyi fekvőtámaszt tudsz csinálni egyszerre, majd 5 szériás változó ismétlésszámú edzéstervet készít, amit ha követsz, szépen fejlődni fogsz.

Én először 20 fekvőt tudtam egyszerre nyomni, aztán a szoftverrel felfejlődtem 56-ra, amit szabályosan tudtam végrehajtani. Ezalatt azt értem, hogy az orrom érintette a telefont, mert úgy számol a program. Az 5 szériás edzésem pedig 120-150 fekvőtámaszt tartalmazott.


Hajrá! Több, mint a semmi, de ha van rajtad zsír is, ússz, biciklizz, fuss, vagy csak intenzíven sétálj!


Nézz utána a saját súlyos edzéseknek is, mert sok mindent lehet csak a saját testsúlyoddal is kezdeni!

2014. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fekvőtámasz nem megy bicepszre. Az toló gyakorlat, mell-váll és tricepsz. Bicepszre húzódzkodni kell szűken magad felé néző tenyérrel, ha nincs súlyzó. Kell lábra is edzeni és nem ártana hátra is. szóval a fekvő és a felülés nem lesz elég egy jó testhez én azt mondom.
2014. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincsen rajtam zsír épp az hogy sovány vagyok 180 cm 60 kg és van itthon kézi súlyzó de csak 4 kilós és húzódzkodó az nincs, meg hogy tudok hátra gyúrni? kézi súlyzóval vagy máshogy? és hogy minden nap csináljam az edzést vagy 1 nap edzés és 1 nap pihenő? meg ugy jó hogy este csinálom lefekvés elött?
2014. máj. 20. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon nem vagy még képben, előbb olvasd el a sárga kapszula című könyvet. Keress rá, töltsd le, nem hosszú könyv.

Egyébként kezdőknek heti 3 teljes testes edzés kell két hónapig, utána majd mehet osztott is.

A bodybuilder oldalon találsz ilyeneket. Nem szab linkelni, de ha gondolod, privátban küldök onnan linkeket.

2014. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!