Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen proteint vegyek? Mit...

Xvale kérdése:

Milyen proteint vegyek? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fél éve tornázom,75 kg vagyok,176 cm magas.Milyen proteint ajánlotok tudnátok ajánlani? Persze nem olyat szeretnék,ami csak felfúj :)

2014. máj. 22. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
elõbb olvass és járj utána, hogy is mûködik ez az egész... ajánlom figyelmedbe a sárgakapszula címû ebookot.
2014. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
így van inkább olvasást ajánlom én is! sárgakapszula és body builder oldal
2014. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan kiegészítő meg úgy általában semmi ami "felfúj"..az izom nem légüres tömlő hogy fel lehessen fújni.

Ha syntholt fecskendeznek be,megnőhet a térfogat de az kicsit más téma..


Szerintem a Scitec fehérjéi jók.

100% WHEY PRO Professional,Whey Pro Superb,Beef Protein..

2014. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, jók. Jó drágák.


Van sokkal jobb ár-érték arányú fehérje is, ne ragadjunk le a biotech és a scitec között állandóan!


Kérdező:

megerősítem az első két választ: olvass utána a dolgoknak, mert nagyon nem vagy képben.

2014. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért a 100% Whey protein elég jó tejsavó koncentrátum, és pl. a budibuildingboltnál 5000-5500ft/kilós áron, elég jó arányban van. A 100% WPP tényleg drága 7000-7500ft-os kilós áron...
2014. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

100% Whey Protein Professionalt ajánlom mindenképp, normális aminosav ellátással, visszatölt, hozza amit elvársz tőle (Fehérje kiegészítés, nem másra gondoltam). Az árban teljesen megfelelő.


Még figyelmedbe ajánlom a MyProteint az sem rossz minőség.

2014. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én myprotein impact-et veszek vagy MHN wheyt. Ezek jók árban is.

De egyik sem fúj fel, ez csak sima fehérje, sima kaja. A hús sem fúj fel, ez sem fog. Nem csodaszer, nem varázspor!

2014. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 flevi ***** válasza:
Én a full force simple wheyt használom és ajánlom, teljesen jó, semmiben nem különbözik a biotechtől, amit nemrég próbáltam, az arra pedig király.
2014. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tap bela ***** válasza:

Elsőzör is milyen a szilárd tápanyagbeviteled?


Tápkieg esetén fehérje választásnál gyors felszívódás, vagy lassú felszívódás. Nem mindegy.


A következő szempontok a kiszemelt fehérjés dizájner doboz mit is tartalmaz. Vajon ha whey-t választunk akkor milyen eljárással készült protein, és milyen koncentráció. Tartalmaz e valóban hasznos alapanyagokat? Ha igen mit, és abból adagonként mennyit?!?


Vajon mennyi benne a haszontalan anyag, mint cukor fajták, dextróz, maltó, kristálycukor, aztán adalékanyagok, mint állományjavító, ízfokozó, habzásgátló. Aztán jöhetnek a trükkös anyagok. vajon azokból mennyit is tartalmaz.


Úgy, hogy aki csak úgy rávágja erre a kérdésre az xyz márkát, az az egészhez nem ért semmit.

2014. máj. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tap bela ***** válasza:

Full Force Simple whey....?! Miért is ajánlható?


A leírás alapján ez van benne:

Ultrafiltered whey protein concentrates, dextrose, cocoa powder (10-12%), artificial sweeteners (acesulfame K, sucralose), flavoring (chocolate), thickener (xanthan gum).



Vagy is nem csoda, hogy talán 60%-os ha van, hiszen a második legtöbb benne a dextróz, ami ugye egy cukor. Ezt mondjuk 500ft/kg-ért is meg lehet venni.


Ha visszaszorzod a benne lévő tiszta fehérje mennyiséget, akkor meglepődnél, hogy mennyibe is kerül?!?!



MHN 100% whey 23.990Ft/6kg

Mit is tartalmaz whey protein koncentrátum 80-as, instant verziót! valamilyen ízt, és adagonként 40mg emésztőenzimet. Az ízektől függően, az elérhető legmagasabb fehérje koncentrációt kapod ca. 77% - 72%

.... és tudod, miért mert semmi mást nem tartalmaz!


Ennél koncentráltabb fehérjét csak akkor kapod ebben a szegmensben, ha magát a fehérjét alapaynag szinten vásárolod meg. 14.300Ft/4kg ez ca. 80%

2014. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!