Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez? (árak)

Miért van ez? (árak)

Figyelt kérdés

Hogy ez a kreatin [link]

sokkal olcsóbb,mint egy akármilyen más sciteces kreatin?

Ettől függeltlenül,ezzel is ugyan azt az eredményt érhetem el amit a scitecessel?


2014. máj. 26. 14:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mert nincs neve, nem tudhatod hogy megbízható-e vagy sem. Lehet hogy porcukrot veszel a pénzedért, míg egy világhírű gyártónál ez fel sem merül az emberben.
2014. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Azért olcsóbb, mert nem veled fizetteti ki a gyártó a:

- színes, dizájnos, csillogós csomagolást (mert hogy egy zsákban van az egész)

- a szponzorált versenyzők lóvéit (mert nincs)

- a szponzorált rendezvények költségeit (ez sincs)

- a reklámok árát (szintén nincs)

...soroljam még? Szerintem nem kell, úgyis érted.

2014. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

A táplálékkiegészítőket orrba szájba hamisítják.

Azért veszi mindenki az ismert gyártó termékét mert megbízható. Ez nem azt jelenti hogy amit linkeltél szar lenne, vagy egy olcsó termék nem lehet jó. Csak annyit jelent hogy nem tudhatod. Ha egy cipővel átbasznak buktad a pénzed, de ha tápkieggel, lehet hogy buktad az egészséged.

Nézz utána a gyártónak, a forgalmazónak, a terméknek stb.

2014. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy akkor mar vehetnétek ilyet. Errol tudod hogy ez minőseg.

2014. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 tap bela ***** válasza:

No már megint kezdődik az "égetés" ?!?!


Kedves első válaszoló, aki ezt írta.

Mert nincs neve, nem tudhatod hogy megbízható-e vagy sem. Lehet hogy porcukrot veszel a pénzedért, míg egy világhírű gyártónál ez fel sem merül az emberben.


Akkora hülyeséget írtál, hogy ezt "kereteztetni kellen2" és kifüggeszteni egy szégyenfalra.

Ha minimálisan konyítanál az egészhez.... látod az oldalon ott van a termék bevizsgálási, analizise!!! Ez nem porcukor. A másik vagy 100-szor le lett írva, hogy a creatin monohydrátot élelmiszert gyártó, MEGFELELŐ Gépparkkal rendelkező gyárban gyártják, kb egy kezemen össze tudom adni a világon hány ilyen van!!! Aztán a polcokon különböző dobozokban , zakókban dobozokban, te mint jól felkészült, okos vevő leemeled valamelyiket a sok közül.


Máskor még mielőtt válaszolnál, csak egy kicsit olvass utánna.

2014. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 tap bela ***** válasza:

No itt a következő okos hozzászólás?


"

A táplálékkiegészítőket orrba szájba hamisítják.

Azért veszi mindenki az ismert gyártó termékét mert megbízható. Ez nem azt jelenti hogy amit linkeltél szar lenne, vagy egy olcsó termék nem lehet jó. Csak annyit jelent hogy nem tudhatod. Ha egy cipővel átbasznak buktad a pénzed, de ha tápkieggel, lehet hogy buktad az egészséged.

Nézz utána a gyártónak, a forgalmazónak, a terméknek stb."



Ha hamisítanak egy gasparit az most márka vagy nem márka?!?! Ha ezt a márkát az egyik boltban meg tudod venni 16.000Ft-ért és egy másikban 11.000Ft-ért, akkor most mi van?!?!

2014. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 tap bela ***** válasza:

Kedves kérdező.


"

Ettől függeltlenül,ezzel is ugyan azt az eredményt érhetem el amit a scitecessel?"


Amikro valaki ilyen kérdést tesze fel, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy minimális tudással, és ismerettel rendelkezel. A creatin -monohydrát HA CSAK ez van a dobozra írva, mert csak ez van benne, akkor az bármilyen márkában, dobozban, zacskóban stb. veszed, ugyan azt fogod kapni.


A creatin monohydrátnak két laapvető jellemzője, hogy

- mikronizált, EZ a muscleteam-es az,

- szennyeződés mentes, EZ az mivel ott a termék analízise!!!!


Hogy egy tápkieggel milyen erdményt érhetsz el, az pedig nem csak a kiszemelt tápkiegtől függhet!!!!

Honnan tudni, milyen a genetikád, milyen a szilárd étkezésed, és még sorolhatnám azokat a feltételeket, amik függvényei a növekedésnek!!!


Remélhetőleg nem ettől az egy tápkiegtől szeretnél Arnold Scwarzenegger ;-(

2014. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha porcukrot árulnék én biztos feltöltenék mellé egy kamu képet a termék analízisről.

Oké hogy a muscle team forgalmazza, de hol van feltüntetve a gyártója? Arra teszik rá a saját matricájukat amire akarják.

Pontosan így néz ki egy átbaszás.


Amit írtam megállja a helyét. Azért olcsóbb mert nincs neve. Ha olyan befutott lenne mint a scitec akkor is ilyen olcsó lenne? Kétlem.

2014. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg rendelte már ezt,amit belinkeltem?
2014. máj. 26. 17:24
 10/25 anonim ***** válasza:

Egyszer amúgy annyira jó lenne valami konkrétumot látni a nagy hamisítós-ügyekben, mert eddig még csak városi legenda, abban meg azt mond az ember, amit akar. Na meg mindenki csak hallotta valahonnan, aki ugyancsak hallotta valahonnan, akinek aztán tutibiztosszázbennfentes infója van, csak néha ezek a tuti infók ellentmondanak egymásban. Amúgy a 'befutott' gyártóknak is érdekében áll a kisebbeket lehúzni azzal, hogy vigyázz, azért olcsó, mert szar, néz meg a mienket milyen drága, akkor biztos jó. Az emberekben eléggé benne van ez a 'ha drága, akkor jó, ha jó, akkor drága ; ha olcsó, akkor szar, ha szar, akkor olcsó'-felfogás. Viva la fogyasztói társadalom. És ha valaki kicsiként fel akar törni, nem tud, pedig simán lehet minimum ugyanolyan jó, mint a befutott, pláne ilyen egzakt terméknél.


Jé, Muscleteam sajátmárka? :D Zseniális :D Én spec megvenném, de ha valaki nagyon fél, vegyen Myprót, van akkora cég, mint a szent scitec, mert az tényleg röhej, hogy scitec képes akár 13ezret elkérni egy kiló monohidrátért...

2014. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!