Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléshez milyen fehérjé...

Tömegnöveléshez milyen fehérjét vegyek?

Figyelt kérdés
Annyi féle fehérje van már.. fogalmam sincs melyik a legjobb számomra tömegnövelés mellé. Scitec - es dolgokat szoktam venni, most is abból szeretnék de ha valami mást tudtok ajánlani meghallgatom!

2014. máj. 31. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt idd reggel a zabpehely mellé.

2014. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teljesen mind1 mindenkinek más válik be a legjobban de igazából az a lényeg hogy minnél több fehérjét tartalmazzon 100g/70g-tól már elég jó a fehérje de az is fontos hogy ne csak koncentrátum legyen mert sok mindenkit felfúj és nehezen emészthető vannak kevert fehérjék is de nekem az izolátumok jöttek be ezek a legtisztábbak egyébként azon belül is a biotech-es iso whey zero de az is fontos hogy legyen valami szénhidrát is az edzés utáni turmixba bedarálhatsz mellé zabpelyhet is vagy vehetsz carboxot nem olyan drágák ezek de a legjobb a vitargo
2014. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

most valami ilyen van tervbe:


Mass tömegnövelő

CarboX szénhidrát

100% Whey Protein Professional fehérje

+vitamin etc.

2014. jún. 1. 13:50
 4/7 A kérdező kommentje:

esetleg még ezt a fehérjét néztem:


[link]


Simple Whey

2014. jún. 1. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
az hülyeség hogy tömegnövelő mellé még veszel szénhidrátot csak fehérje mellé vegyél külön egyébként az a mass az nem jó inkább vegyél egy jumbo-t vagy volumass 35-t de a legjobb szerintem az ha valami nagyon jó fehérje 3 szénhidrát meg vitaminok pl.whey professional + carbox +megadaily one
2014. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ektomorf alkatom van bőven kell a szénhidrát is még, és sokkal több tápanyag jön ki így mintha volumass-t vennék, jumbot próbáltam a gyomrom egyáltalán nem bírta.. ink fogytam tőle minthogy híztam volna mert kif*stam a belem szó szerint Oo
2014. jún. 1. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
azt próbáld ki amit írtam: whey professional+carbox+mega daily one én ezt szedtem fél évig (mellete rendesen ettem napi 4x-5x csirke rizs zöldség) aztán most 2 hónapja hogy leváltottam a megadaily one-t multi-pro ra és vettem egy vitargo-t carbox helyett most jelenleg 82kg vagyok mikor elkezdtem 8hónapja 70kg voltam.
2014. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!