Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen magasság mellé,...

Egy ilyen magasság mellé, hány kg áll jól szálkásan körülbelül szerintetek?

Figyelt kérdés
188cm mellé, és most ejtsük azt a témát, hogy ameddig fel lehet tornászni magunkat naturálon , mert már nekem az is sok . Valahol azt olvastam, hogy magasság -100 , ez kilóban a jó , ha szálkás valaki. Én úgy gondoltam, hogy körülbelül 92kiló elég lenne nekem súlyban.
2014. jún. 2. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

75-80 ha nem akarsz izomtömeget.

de persze ez nem ilyen egyszerű... mindenkinek más áll jól, amiben ő jól érzi magát.

2014. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem körülbelül olyan test , szálkásság kell mint például c.ronaldo vagy jared padalecki-é a supernatural sorozatból.

a körülbelült most azért írtam az elejére, mert pont olyan nem lehet az is biztos, mert minden embernek más az izomzata, tapadás az izmokon

2014. jún. 2. 12:09
 3/5 A kérdező kommentje:
láttam már több helyt olyat, hogy az embernek volt kb ha tippelnem kell 46os kerületű kar(ez tűnik leghamarabb szembe körülbelül) meg elég nagy darab volt. de nem tudom mi értelme, ez valószínűleg csak az én felfogásom, ettől még másé eltérhet, de szerintem a túl sok izom is hátráltat-lassít, vagy éppen nincs kihasználva az edzőtermen kívül. sok esetben .
2014. jún. 2. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
A 46-os kar az még éppenhogy a naturál határa, bár általában akiket látsz már nem azzal szedték össze. Lényeg a lényeg, miért lassítana? Ha rendesen nyújtasz, lazítasz, bemelegítesz meg levezetsz, akkor semmi bajod nem lesz naturálban.
2014. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
minden embernek az a jó ami a saját ízlése szerint bejön neki. nekem épp elég lenne egy körülbelüli 40es kerületű kar és egy ehhez igazodó test kialakítása :D
2014. jún. 2. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!