Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha tejsavó turmix után rögtön...

Ha tejsavó turmix után rögtön elkezdek (esetleg várok 5 percet) aerobozni/kardiózni, akkor elrontom a turmix gyors felszívódását?

Figyelt kérdés

Azt olvastam könyvben, hogy a mozgással lassul az emésztés. Szóval ha mondjuk 30 perc a turmix izomba jutása, akkor ha kondi után még biciklizek, v futok, akkor csak ártok vele, mert az izomba jutás lehet akár 50-60 perc is?


Elgondolkodtam ezen ma.

TUdom, hogy a napi bevitel számít, de ha már ráköltöttem egy nagyon jó tápkiegre, akkor ne rontsam már el a funkcióját!



2014. jún. 4. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mozgással pont gyorsulnak a folyamatok...

De minek innád előtte? Csak felrázódna a gyomrodba.

2014. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felszívódik mozgás közben is, más kérdés, hogy nem jó tele gyomorral kardiózni. Jobb lenne várni 30-30 percet vagy pedig menjen edzés után pl BCAA és kardio után a turmix.
2014. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!