Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erősemberek mennyit koxolnak?

Erősemberek mennyit koxolnak?

Figyelt kérdés

Vagy mitől lesznek olyan nagydarabok? Miket nyomnak?

+kérdés: Az izlaniak miért olyan jók ebben?

Például Hafthor Bjornson, 2-3 év alatt azért komoly átalakulás:

[link]

Lehetséges, hogy ez a fajta edzés több izmot pakol az emberre?


2014. jún. 5. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mint bármilyen más élsportban, itt is rengeteget kokszolnak. Azt, hogy mennyit pontosan, csak egy erősember tudná megmondani.

Nem tudsz erősember edzéssel több izmot felszedni, mint testépítéssel. Lehet, hogy ők nagydarabok, de rendszerint zsírosak is, és az izomzatuk nem feltétlenül arányos.

2014. jún. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokat kokszolnak, lényeg az erő és a nagy tömeg. Sokan nyomnak oximetalont, ami elég sok vizet is hoz. Persze egy-ket szálkásabb forma is akad, mint pl Pudzianowski volt.

Nem hoz több izmot, mint a testépítés.

2014. jún. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteget, de sztem konkrét anyagneveket senki nem fog neked itt írni, ezek nagyrészt tiltott vegyületek. nekem volt egy olyan közeli élsportoló haverom, aki még előttem is nagy titokként kezelte h miket szúr/nyom magába, míg egyszer rajta kaptam, és akkor elmondta. de lényeg h term a végtelenségig tagadnak és kényesen tabuként kezelik, de ezt tudják is egymásról az élsport területén mozgók, azaz senki nem tesz fel ilyen kérdéseket a másiknak, mindenki tisztában van ennek a tabu jellegével. Amikor volt a triatlonos vagy a vizilabdás botrány, az is nagy vicc volt, ha emlékszel, a többszörös EB nyilatkozta hogy olyan nincs, aki nem "kokszol", csak kétféle élsportoló van: aki már lebukott és aki még nem.

Na meg aki nem is fog, mert lehetett olvasni éppen eleget a WADA körüli botrányokról is, nehogy azt hidd, h azok véletlenül megfognak vkit. Ha vki lebukik, az mindig célzottan megy, akkor rászálltak, és vmiért el akarják tenni az útból. És persze a korrupció se ismeretlen kishazánkban annyira ....

2014. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

járt az edzőtermembe pár erősember!

tudom melyik mit nyomot, kb milyen eredménnyel szerepeltek utána, de itt nem adunk illegális szerekre vonatkozó tanácsadást, mert erősen elítélendő cselekmény, etikailag is, és büntetőjogilag is.

ha van ilyen ismerősöd, és nagyon jóban vagy vele, akkor lehet elmondja, de amúgy kizárt hogy te elsőkézből megtudj valamit.

amúgy itt valaki írta, ha jól emlékszem, sándor, hogy vizesítő szereket nyomnak , ez nem feltétlen igaz, főleg nem az új nemezedékre, hanem van egy kifejezett szer ami évközben felkészülésre megy, majd ahogy jön a verseny, pakolnak hozzá többféle dolgot, hatástól függően, de aki ad magára az nem anabolikával készül, hanem gh-val és peptid, faktor jellegű készítményekkel, megspékelve a cukorbetegek által használt szerrel.

2014. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Akiket én ismeretem azok oximetalont nyomtak és akkoriba még napost. azaz methandienonet. Nyilván van más is a tarsolyban, de ezt hagyjuk most.
2014. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!