Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A biotech-es protein power...

A biotech-es protein power szójafehérje GMO szóját, vagy "tiszta" szóját tartalmaz?

Figyelt kérdés
leírásban nem találom seholsem, igaz, h EU-ban nem termeszthetnek GMO szóját, de importált GMO szóját felhasználhatják. Szóval power proteinnél mi a helyzet?
2014. jún. 13. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A világon létező ÖSSZES szója GMO-szója.

Nem azért hogy elkeserítselek, de ez van.

2014. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Én viszont elkeserítelek téged, mert nem mind GMO-s. :)
2014. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezt beszéld meg az agráregyetem összes karának összes tanárával. Mert szerintük de, mind GMOs.
2014. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ez miért fontos hogy GMO-s? Remélem nem gondolod hogy az hogy valami "genetikailag módosított" az feltétlenül rossz, sőt....
2014. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves harcias válaszadó!

A genetikai módosítást bizonyos kemikáliák használatának lehetősége (jobb gyomirthatóság) vagy nagyobb terméshozam végett hajtják végre. Ez nem azt jelenti hogy az összes fajta az adott növényből mind GMO jelzőt kap, ahogy van GMO kukorica is, illetve sima hibrid kukorica is.

Hazánkban a jelenlegi szabályozás szerint mindenféle GMO növény termesztése, feldolgozása és kereskedelmi forgalomba hozása tiltott minden formájában (se nyersen, se feldolgozva, se adalékként)!

2014. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A lényeg lemaradt:

Üdvözölnek téged az agráregyetemek tanárai és hallgatói is, köztük én is. Egy végzős agrármérnök hallgató!

2014. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!