Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudok olcsón kókuszzsírt...

Hol tudok olcsón kókuszzsírt venni? és mennyiért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Van a Sparban, 1600 egy liter, máshol általában valamivel drágább a tapasztalataim szerint.
2014. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fővám tér, Négy égtáj ízei nevű keleti bolt. 500g - 990Ft.
2014. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ma láttam tesco ban, az árát nem néztem, én nem hiszek benne...
2014. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kókuszzsírban már hinni kell? :O
2014. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, ha esetleg arra gondoltál, hogy netalán a tescoban valami kamu, gatyi, hamis kókuszzsír van, akkor azt mondom, hogy én is el tudom képzelni. De ha arra értetted, hogy nem hiszed el amit mondanak, akkor megkérdezem, mit nem hiszel el benne? :D


Rövid láncú telített zsírsav, koleszterinmentes, könnyebb lebontani, nehezebben alakul át testzsírrá, nagyon hőálló. Ezek tények, kémia tulajdonságokon alapulnak. Ha erre értetted, az olyan, mintha azt mondanád, hogy: "Olvastam, hogy a tiszta víz nulla Celsiuson szilárdul, de én nem hiszek benne."

2014. jún. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
CBA-ban veszem itt kőbányán és 1200 Ft az 1 kilós kókuszzsír.
2014. jún. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
most azért lettem lepontozva 0% ra, mert válaszoltam a kérdés hol részére és elmondtam, hogy van a tescoban is??? kúva királyok vagytok bazki...
2014. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

kókuszzsírfogyasztás a májra nagyon megterhelő. A kókuszzsír a felszívódáskor a vérben ketontest formában kering, mely a szervezetben a májon keresztül aceton formájában távozik.


és igen, nem hiszek benne csak azért, mert a sárga honlapon ezzel főznek... ettől függetlenül én továbbra is hozzáadott zsírmentesen fogok főzni sütni mert nem zabálom be, hogy a kókuszzsír a megváltó, csak azért mert a sárga oldalon egy izomkolosszus bálványkép ezt állítja..

2014. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi van, hé :D Miért gondolja mindenki azt, hogy mi az ő marketingjüket zabáljuk be? Én már jóval előtte olvastam ezeket róla, nem egy (nyilván pozitív) termékajánlásra fogok alapozni.
2014. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te dolgod, hogy nem hiszel benne, én nem pontoztalak le. Lehet mindenkinek véleménye.
2014. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!