Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek a válaszait lehet itt...

Kinek a válaszait lehet itt testépítés kategóriában megfogadni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Én sandorzsolt-ra esküszöm. 29 éve edz, azért már tudhat valamit (képet is rakott ki nem rég, rohadt jól néz ki negyvenakárhány éves létére)
2014. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

sandorzsolt (Montez), Wash, ddrake, Sperseus, OrizaTriznyáák, tkodit, Steph, Korbács, tap bela

Csak, hogy párat említsek de van köztük olyan is aki mostanában nem válaszolgat csak régebben tette

(Nem sorrendben írtam de sandorzsolt a legaktívabb)

2014. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Senkiét sajnos, nézz szét külföldi fórumokon, forum.bodybuilding.com pl., de redditen is vannak komoly arcok a bodybulding kategóriában.
2014. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
sandorzsolt
2014. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha tömegnövelés, akkor:

sandorzsolt, oriznyatriznyák, tkodit, ddrake, néha napján dirtboy,

(felének valószínűleg rosszul írtam a nevét)

ha szálkásítás:

akkor a már említettek, és még + sperseus, ő leadott 40kgot, aztán visszahízott 20at (depisen) amiből már 10et újra leadott:D

2014. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

sandorzsolt,tkodit :-)


"B"

2014. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt már egy-két ilyen kérdés, mindig megtisztelve érzem magamat, ha említenek :D


Sandorzsolt nagyon nagy tudású, okos, és jó humorú ember, ddrake nagyon vágja a dolgot(meg ő ugye amúgy is komoly háttértudással rendelkezik), Wash meg élelmiszermérnők-kémikus srác, érdekes, vicces figura.


Tápi még nagyon jó arc, csak néha kicsit elvetemült. Steph és Szintiszoli azért szimpatukisak, mert ők kérdezni is szoktak, ami szerintem tök jó.


Meg még egy csomó nevet nem írtam, van pár régebbi, most inaktív arc.

2014. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én mindenkiére adok, akik rendelkeznek valamiféle névvel, van, akivel egyetértek, és nagyon örülök, ha ők válaszolnak a kérdésemre, és van olyan is, akit zsigerből felpofoznék egy zöldülő hallal... alapjáraton viszont szeretek szkeptikus lenni, ha felteszek 1 kérdést, és kapok rá választ, akkor azokat a válaszokat még leellenőrzöm más forrásokon keresztül. Tavaly még vaktában elhittem mindent, azért mert azt 2-3 bizonyos személy írta. most már inkább abban az infóban bízom csak, amit ez a 2-3 személy állít és legalább néhány más hiteles forráslelőhelyen találok olyan cikket leírást, ami alátámasztja azt.
2014. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%-ban senkiét nem lehet szentírásnak venni.Mondjuk ez az adott témakörtől is függ.Bárkiét is fogadod el,a saját tapasztalatot,kísérletező készséget mindig érdemes szem előtt tartani.Sándorzsolt,Szintiszoli válaszai pl.szerintem is igen korrektek szoktak lenni+szimpatikus a stílusuk is.
2014. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Hosszan lehetne sorolni: Oriza, Wash, Testépítés, dirtboy, tkodit, Ddrake, Sperseus, Steph, Korbács, Lekváros padlásajtó, TyHoechlin, xxlxx, tapbela és még sokan mások is, akik közül vannak névtelenül írók is.
2014. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!