Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjét válasszam...

Melyik fehérjét válasszam napközbenre: MPM Mixed Protein Matrix (FullForce), Protein Power (Biotech) vagy Power Protein (PowerTrack)?

Figyelt kérdés

Tejsavó van edzés után, napközben szeretnék fehérjét inni, reggel és lefekvés előtt vagy bármikor kaja helyett. Tudom, hogy a szójás fehérjék nem a legjobbak, de ezt ne mondjátok el, sajnos most erre van pénzem.

Lényeges különbség nincs köztük, én arra lennék kíváncsi, hogy melyiknek a legjobb az íze, tapasztalaitokat elmondhatjátok melyik vált be nektek!



2014. jún. 19. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az MPM a legsza rabb, ízre is, az szinte full szója. A biotech-es nem volt annyira rossz.
2014. jún. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tap bela ***** válasza:
100%

"

Tudom, hogy a szójás fehérjék nem a legjobbak, de ezt ne mondjátok el, sajnos most erre van pénzem.

"


Akkor totál mindegy melyiket veszed. Egyformák. Életemben egyszer ittam szója fehérjét. Soha de soha az életben. Puffaszt, szélgörcsöt okozott. Az íze az fertelmes. Undorító.

2014. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Biotech PP elmegy, én már vettem egy vödörrel, de mindenképp vaníliásat vegyél, a többit nagyon szidják ízre.
2014. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elgondolkodok még. Lehet gyűjtök inkább valami kazeinre.
2014. jún. 19. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A kazein max lefekvés előtt jó.
2014. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Powertrack-es protein milyen ízre?
2014. jún. 20. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!