Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha tegnap edzettem és ma...

Ha tegnap edzettem és ma izomlázam van, holnap edzhettek újra?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanarra az izomra nem.
2014. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mi edzhetünk, de te ne nagyon erőltesd. de amúgy miért érdekel hogy mi edzhetünk-e?
2014. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D
2014. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Más izomra igen, de arra nem igazán kéne mert nem tud akkor regenerálódni.
2014. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anno az iskolában a tornatanárok mindig azt mondták, hogy az izomlázra egy picit rá lehet dolgozni, mert az izom mozgatása segít az izomlázat okozó savakat kitornázni. Akkor hülyeséget mondtak?
2014. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg azt mondták, hogy ne igyak porokat, mert tönkremegy a vesém.


Az izomlázas elmélet kicsit más lett, most a sztenderd, elfogadott nézet az, hogy a tejsavas dolog csak az edzés utáni pár percben van jelen, a valódi izomlázat az izmokban keletkezett mikroszakadások okozzák.

2014. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak átmozgatod, az azt jelenti pl. lábnál, hogy csinálj pár guggolást súly nélkül vagy valami hasonló enyhe mozgást, mint bicikli, séta. Csak, hogy vérbőség legyen az izmokban. Ez még segíti is a regenerálódást, nem kell azt hinni, hogy ha hétfőn megedzettél egy izmot, azt egy hétig meg sem mozdíthatod.
2014. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!