Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő sportoló vagyok, hogy...

Ligus10 kérdése:

Kezdő sportoló vagyok, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 3 hete elkezdtem konditerembe járni. Ugye van ez a kajatéma... igyekszem rendesen táplálkozni (hús (csirke általában), tojás, stb amiket ajánlanak a neten, hogy érdemes enni. persze néha becsúszik nasi, de a kezdőknél tudtommal még belefér.

59Kg vagyok. tömegnövelést szeretnék csinálni, nem szálkásítani, de nehezen hízó alkat vagyok. rengeteget eszem, de semmi változás (3 hét alatt legalább egy kiló feljöhetett volna, nem?). Vannak ezek a tömegnövelő szerek. van olyan ami természetes anyagokból készül és nem káros a szervezetre?


köszi, 15/F



2014. jún. 27. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha elegendo mennyisegu szenhidratot,feherjet,zsirt ennel, akkor valoszinu lett volna valtozas.Lehet megsem eszel eleget nem?Nassolas amugy belefer foleg ha nehezen hizo vagy, de termeszetesen a kello makrotapanyagok utan.A tomegmovelo pedig ugyanolya etel mint a csirkemell rizzsel.Tomegnovelokrol akkor kerdezgess majd ha rendbe van az etkezesed-edzesed minosege, tehat az alapok.
2014. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik természetes, legalábbis ami alkotja a nagy részét. Fehérje és szénhidrát, ebből állnak. Plusz tartalmaznak még általában kreatint. Van amelyikhez megy még glutamin és egyéb aminosav is. Ezekkel sincs gond. De jobban jársz ha veszel külön proteint és ahhoz teszel edzés után gyors szénhidrátot, így olcsóbb is lesz, valamint pl reggel is tudod a proteint cukor nélkül tenni a zabpehelyre. Mert ha kész tömegnövelőt vennél akkor ugye abban alapból benne van a cukor, így csak edzés utánra lenne jó.
2014. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! 2. kommentelő: tudsz ajánlani konkrét fehérjeport?
2014. jún. 28. 00:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Ami árban is jó : Myprotein impact, mhn wheyprotein. De sok jó van, ha van lóvéd rá, akkor ezek is mehetnek: scitec 100% whey prof., biotech nitro pure whey gold, nutrend whey core 100, stb...
2014. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

myprotein impact whey.


ez most a legjobb ar/ertek aranyu protein. csak nem konnyu beszerezni, de ha a haverokkal osszealtok, olcsobb a szallitas.

2014. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mind ízesítve van, mivel?
2014. jún. 28. 00:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Csinálj étrendet és kövesd, akkor fejlődni fogsz, kivéve, ha az edzésben van a hiba. Amúgy első 6 héten is lehet fejlődni, csak mert az idegrendszeri edzés inkább?

shop.builder.hu/kaloria.htm4 regisztrálj ide és akkor tudsz étrendet készíteni.

2014. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
shop.builder.hu/kaloria.htm4
2014. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aszpartámmal vagy jobb esetben sztíviával édesítik plusz aromát adnak hozzá
2014. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben tévedsz utolsó. Pl a Myprotein impact whey, de írhatom a nutri wheyt is, ízesítetlen fehérjék. SEMMI aroma és édesítő nincs bennünk. Natúr fehérjeporok. Otthon te azt teszel hozzá amit akarsz vagy megihatod így semlegesként is, de baromság azt írni, hogy csak ízesített fehérjék vannak!
2014. jún. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!